Незабаром в Україні відбудеться новий сезон костюмованої драми "Кріпосна. Жадана любов". Нарешті шанувальники зможуть розкрити головну інтригу.
Про це повідомили на офіційній сторінці в Instagram телеканалу СТБ.
У понеділок, 1 листопада о 20:15 відбудеться прем’єра нового сезону костюмованої драми "Кріпосна. Жадана любов". Тому незабаром розкриється головна інтрига, чи живий Андрій Жадан.

Актори "Кріпосної", фото СТБ
Актори "Кріпосної", фото СТБ

"Увага глядача зосереджена на головному питанні: чи живий Андрій Андрійович Жадан? І поки шанувальники активно висувають свої версії продовження серіалу, актриса Ксенія Мішина інтригує своєю появою в розкішному вбранні поміщиці та жорстокої купчихи. Невже Лідія Шефер жива?", - сказано у повідомленні.

Актори "Кріпосної", фото СТБ
Актори "Кріпосної", фото СТБ

Також у третьому сезоні більше розкриється сексуальна та спокуслива актриса Ніжинського театру Лариса Яхонтова, яку зіграла Наталка Денисенко. Саме у цьому сезоні глядачі зможуть побачити продовження історії Лариси та Петра, якого зіграв Станіслав Боклан.

Актори "Кріпосної", фото СТБ
Актори "Кріпосної", фото СТБ

Ще більше про улюблених героїв "Кріпосної" глядачі зможуть дізнатися 1 листопада о 20:15 на телеканалі СТБ.

Популярні новини зараз

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

Винник, Каменських і Полякова на шоу "Маска" вгадали, хто ховається за образом Пальчики: "Сама себе здала"

В Ощадбанку з пенсіонерів здирають останні копійки за "стару ганчірочку", яку називають карткою: "Змусили шкандибати додому..."

Віктор Янукович молить Київ про допомогу і не хоче відмовлятися від президентського крісла: "У страху перед..."

Показати ще