Малкольм Бреннер зізнався, що займався сексом з Доллі протягом декількох місяців. Він каже, що їхні стосунки були нормальними, і вважає, що вона покінчила життя самогубством після того, як вони розлучилися.

Відповідну публікацію оприлюднили на порталі «Daily Star»

Чоловік стверджував, що у нього були сексуальні стосунки з дельфіном на ім'я Доллі після того, як вона спокусила його після декількох годин в аквапарку у Флориді.

Малкольм Бреннер, якому зараз 70 років, зізнався, що в 1970-х роках вступив у шестимісячний роман з дельфіном.

Бреннера, який навчався в коледжі під час їхніх стосунків, попросили зробити фотографії для атракціону, так пара вперше зустрілася.

Популярні новини зараз

Михайло Поплавький запропонував змінити гімн "Ще не вмерла України...." на свою пісню, земляки сміються: "Ваша пісня і так гімно"

"Том Харді, Кілліан Мерфі, Ленрі Кавілл": у мережі показали найбільш пекучих претендентів на роль Джеймса Бонда

Головні новини за 2 грудня: закриття України через "Омікрон", людина під поїздом в метро, держбюджет на 2022 рік і "ріднулі" Злати Огнєвіч

Українці все ж отримають 1000 грн від Зеленського - нардепи проголосували "За"

Показати ще

Малкольм і дельфін
Малкольм і дельфін

Письменник, який працює повний робочий день, каже, що він подружився з ссавцем після того, як отримав вільний доступ до басейну, але стверджує, що їхні стосунки розвинулися після того, як дельфін підійшов до нього, коли вони разом плавали.

"Спочатку я відмовляв її, мені це було нецікаво. Коли парк закривався, ми успішно вислизнули від дельфіна-самця, щоб провести деякий час на самоті".

Бреннер також зізнався, що знав, що у нього «сексуальний потяг до інших видів», ще до того, як зайнявся любов'ю з Доллі.

З'явившись на шоу за сніданком KIIS FM з Кайлом і Джекі О, він сказав: "У мене був певний досвід спілкування з сімейною собакою, коли я був підлітком. Я намагався вступити з ним у статевий зв'язок, але безуспішно, тому я відмовився від цього".

Дельфін
Дельфін

У 2011 році автор написав книгу під назвою Wet Goddess, яка, як вважалося, була заснована на його власних сексуальних контактах з дельфіном.

Доллі була переведена в інший розважальний заклад після того, як її парк закрився, але, як повідомляється, померла через дев'ять місяців після зустрічі з Бреннером.

Він вважав, що вона покінчила життя самогубством, і стверджував, що вона добровільно перестала дихати — це відома дія, яку дельфіни можуть робити, коли вони в депресії.

Як раніше повідомляв портал "Znaj", у мережі показали людей, які вбивають дельфінів.