Київське Динамо 23 листопада зіграло з Баварією в 5-му турі Ліги чемпіонів. Матч пройшов на НСК "Олімпійський", початок - о 19:45. У результаті поєдинку кияни програли гостям з рахунком 1:2.

Перший гол забив Роберт Левандовскі, на 13 хвилині він відкрив рахунок у матчі ударом через себе. На 41 хвилині Баварія забиває ще один м'яч - відзначився Кінгслі Коман. Таким чином перший тайм Динамо програє з рахунком 0:2.

У другому таймі на 70 хвилині матчу Денис Гармаш забиває перший гол Динамо у поточній Лізі чемпіонів. Проте, попри всі зусилля, у кінцевому результаті Динамо програло Баварії з рахунком 1:2.

Матч Динамо - Баварія, фото: instagram.com/fc_dynamo_kyiv