Популярний співак Діма Білан продовжує епатувати публіку. Його витівки раз у раз потрапляють в мережу.

Цього разу він виступав на сцені в Казахстані, будучи в стані алкогольного сп'яніння. Виявилося, що виступ проходив на чиємусь весіллі на замовлення.

Замість того, щоб «заховати голову в пісок» і відмовлятися, він розмістив сторіз про нелегку долю артиста в соцмережі Instagram.

Артист зізнався, що важко переживає кризу середнього віку, і що напередодні 40-річчя він відчуває себе вкрай втомленим.

Популярні новини зараз
У Дагестані протести набирають обертів, жінки відбили першого затриманого призовника, лунають постріли Українців позбавлятимуть субсидій: у Мінсоцполітики розповіли, хто у зоні ризику 25 вересня з очей ікони Пресвятої Богородиці Боянської потекла сльоза: сильна молитва Діві Марії про захист Водіям, які вирішили заощадити на бензині, загрожує величезний штраф: перевищує вартість транспорту і позбавляє прав
Показати ще

"І я дуже втомився. І у мене 40 років на носі", - зазначив артист.

За словами Білана, він жива людина і всяке буває. Цей рік став для нього дуже важким через перенесену хворобу, адже гастролі та концерти тривають, незважаючи на проблеми зі здоров'ям.

"Я жодного гіва не зробив за гроші. Я нічого не робив за гроші. Найгірше, що я можу зробити - просто напитися. Але плювати. Знаєте, чому? Я завжди щирий з вами. Я співаю без фонограми все життя і ніколи гасел про це не кидав. Я знаю, що ви мені вірите», - заявив Білан в ролику.

Для Діми Білана це не перший п'яний виступ - два роки тому аналогічний стан співака на сцені помітили в російській Самарі.