Кумир мільйонів, юний красень Юрій Шатунов на початку 1990-х років користувався шаленою популярністю. За милим хлопчиною, виконуючим зворушливі пісні про" білі троянди "і" сиву ніч", полювали натовпи фанаток. Але його серце дісталося тієї єдиної, з якою він готовий прожити вічність. Улюблену жінку Юри Шатунова показали у виданні Shtuchka.

Не дивлячись на складне дитинство з батьком-алкоголіком, смерть матері і карколомну славу, Юра не втратив себе. Після успіху на сцені він не розтратив даремно свої гонорари, а вирішив освоїти професію звукорежисера. Для цього в 1991 році він відправився до Німеччини, в Мюнхен.

На одній зі студентських вечірок Юра познайомився з дівчиною Світланою родом з Ярославля, яку батьки перевезли до Німеччини в 1976 році.

Дівчина відмінно вчилася, отримала юридичну освіту і зовсім не цікавилася молодіжною поп-культурою. Для Світлани Юра був просто студентом без співочого минулого.

Фото, Shtuchka сім'я Шатунова
Фото, Shtuchka сім'я Шатунова

Популярні новини зараз

Українців чекає підвищення пенсій і соцвиплат: кому докинуть 100 грн, а кому – 600

Що сталося з героями серіалу "Кадетство": Соболєв безслідно зник, а Синіцин "посунув" Малахова

Андрій Задворний показав допитливу красуню, щоб скрасити самотність без Злати Огнєвіч: "Вчиться в школі..."

Михайло Поплавський відсунув юних студенток і взявся за Тіну Кароль: вже покликав у свою печерку

Показати ще

Це підкупило Юрія, і він закохався. 7 років вони прожили в цивільному шлюбі, а потім одружилися. Зараз сім'я живе в курортному Бад-Хомбурзі, виховує двох дітей: 15-річний Деніс і восьмирічна Естелла.

Дружина Шатунова не працює, присвятивши себе дому і дітям. Чоловік намагається приховувати їх сімейне щастя від журналістів.

Фото, Shtuchka сім'я Шатунова
Фото, Shtuchka сім'я Шатунова