Суперечливий Скандал, меланхолійна Жирафа, одинак Мухомор, бунтар Котик, фантастичний білий Тигр, високотехнологічний Робот, романтична Горила й іронічне Порося – кожен з них зробив усе можливе, щоб залишитись інкогніто, та продовжувати боротьбу за перемогу.

Що ближче до фіналу, то важче зірковим детективам дійти згоди та правильно розгадати учасників. Та схоже, що Оля Полякова й не дуже прагне це робити.

«Зізнаюсь, що я не люблю відгадувати, тому що мені стає нецікаво. Як деякі чоловіки, погуляли з дівчиною – і все, їм вже треба нову. Так і в мене. Тому поки я не знаю, хто під маскою, мені хочеться продовжувати грати і розгадувати ці головоломки», – каже Оля Полякова на знімальному майданчику каналу «Україна».

шоу "Маска"
шоу "Маска"

Тим не менш у новому випуску зіркова білявка не даватиме спокою Андрію Данилку, який переконує, що розсекретив улюбленця Олі – Мухомора. Але розкривати свою здогадку Данилко не поспішає, чим добряче випробовує терпіння колег.

Популярні новини зараз

В Індії жінка народила малюка з 4 руками і ногами - сплелися з близнюком в животі

У покійного Олександра Абдулова знайшовся ще один позашлюбний син: схожість впадає у вічі одразу

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

«Я з першого виступу знаю, хто це, впізнав за голосом. Мені так хочеться вам підказати, чесно, але я собі на рот наклеїв невидимий скотч і мовчу, бо ви одразу відгадаєте. Скажу одне – серед версій, які ви пропонували, було ім’я цієї людини», – зазначить Андрій Данилко.

На сцені гіпершоу «Маска» одинак Мухомор влаштує справжню гангстерську вечірку і вручить детективам загадкову валізу. Що сховав у ній учасник?

шоу "Маска"
шоу "Маска"

Не менше інтригуватимуть глядачів й інші таємничі маски. Який зв'язок з експрезидентами має бунтар Котик? Що пообіцяє DZIDZIO меланхолійній Жирафі? Чим високотехнологічний Робот зажене детективів у глухий кут? Яку правду про стосунки з чоловіком NK | Насті Каменських розкриє романтична Горила? У чому могло б позмагатися з Олегом Винником іронічне Порося? Яке несподіване запитання поставлять фантастичному білому Тигру детективи? І чому суперечливий Скандал відмовиться вийти на сцену?

Усі вони – вже народні улюбленці, тому прощатись з кимось буде надзвичайно важко. Але такі правила шоу «Маска», тож наприкінці випуску нам таки доведеться розсекретити одного з цих таємничих учасників.