У них зав'язалися стосунки, які вони розірвали давним-давно. Але, які актори хочуть знову відновити, пише сайт zycie.news

Між 63-річною Шерон Стоун і 57-річним Бредом Піттом емоції могли прокидатися в прискореному темпі. Оскільки, згідно з повідомленнями ЗМІ, Бред " завжди займав особливе місце в серці для Шерон з тих пір, як вони почали цю божевільну гонку разом».

Пара знає один одного близько тридцяти років, і тепер їх відносини відродилися в нових, освіжених умовах. Кілька днів тому вони зустрілися і разом пообідали в Лос-Анджелесі, щоб надолужити згаяне.

Бред Пітт і Шерон Стоун намагаються зберегти свою дружбу, але кажуть, що через шлюб актора з Анджеліною Джолі дружбу Бреда з Шерон довелося відкласти.

Популярні новини зараз

Продуктовий кошик "схуд": українці порахували, чи може прожити одна людина на 2393 гривні на місяць

Тіло 11-річного Максима знайшли через 5 місяців пошуків: викрадачі тримали дитину в підвалі 2 тижні, а потім вбили

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Стюардеса МАУ віддячила ввічливому пасажиру просто в салоні літака - чоловіки, беріть на замітку

Показати ще

Виявляється, Анджеліна Джолі завжди ревнувала Шерон Стоун і бачила в ній загрозу своїм відносинам з Бредом.

За словами анонімного джерела, Бред Пітт і Шерон Стоун відновили відносини, тому колишня дружина актора змушена змиритися з цим. Вони регулярно зустрічалися з друзями, у тому числі з Майклом Бальзарі, також відомим як "Флі", Бредлі Купером і Леонардо Ді Капріо.

Будемо сподіватися, що Анджеліна не буде стояти на шляху свого колишнього чоловіка, і що давня дружба Бреда з Шерон може перетворитися на те, чого ніколи не було раніше.