Також зірка пообіцяла з’їсти свою перуку в разі помилки. Чи вгадала артистка зіркового колегу?

Один із найяскравіших учасників другого сезону шоу «Маска» Котик у півфіналі проєкту зійшовся у двобої з епатажним та непередбачуваним Скандалом. Перед виступом учасник вирішив заплутати детективів і замість звичайних підказок вдруге запропонував розгадати унікальний кросворд. Після чого подарував шанувальникам запальний виступ на пісню «Susanna» легендарного Андріано Челентано.

«Якщо це не Петро Чорний – я з'їм свою перуку! Ви бачили цей виступ? Це точно він! Сьогодні ми насолодились співом крутого циганського Челентано! – запевнила Оля Полякова в шоу «Маска». – Не даремно я найрозумніший детектив!»

котик на шоу "Маска"
котик на шоу "Маска"

Колега співачки DZIDZIO одразу прокоментував, що має своє бачення щодо персони під маскою Котика.

Популярні новини зараз
В Україні пенсіонерам роздають по 600 гривень: як забрати заслужені гроші Арешт на ваші гроші можуть накласти за лічені хвилини Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня Нафтогаз зробив важливу заяву перед оплатою комуналки українцями: зверніть увагу на квитанції
Показати ще

«Хоч би це був не Петро! Я так хочу разом із Андрієм, Олегом і Настею подивитись, як Полякова жертиме своє волосся! – сміючись, зазначив DZIDZIO в ефірі каналу «Україна». – Я впевнений, що там Потап, прямо зараз йому зателефоную. Гудки йдуть, але не відповідає – це про щось говорить».

Не погодились із думкою Полякової й інші: за версією Олега Винника під маскою Котика ховався ведучий Юрій Ткач, NK | Настя Каменських припустила, що в костюмі могли б бути Діма Коляденко чи BIG BOSS.

Андрій Данилко довго мовчав та раптом – прокоментував: «Скажу вам, що перука Олі Полякової буде ціла».

Петро Черный на шоу "Маска"
Петро Черный на шоу "Маска"

Після останнього голосування, стало зрозуміло – Котик залишає проєкт за крок до суперфіналу. Коли ж із учасника зняли маску шоковані були всі окрім Полякової й Данилка, які одразу почали обійматись, адже під костюмом все ж таки ховався Петро Чорний.

«Так добре, що сьогодні Оля не їстиме свою перуку! Я вдячний цьому проєкту за те, що зміг проявити себе в різноманітних стилях. Звісно, мені було важкувато. Проте так круто, що всередині цих образів артисти можуть розкритися так, як навіть самі того не очікували. Я експериментував, постійно намагався вас заплутати, але ви розкусили. Браво вам! Особливо Андрію Данилку – ви геніальні!» – поділився Петро Чорний.