Максим Тарапата розповів про відхід з життя свого дідуся. Відповідний пост з'явився на його офіційній сторінці в соціальній мережі.

Максим Тарапата є головним бенефіціаром другого сезону шоу"Холостячка". Попри те, що він навіть не потрапив у фінал, чоловік зберіг хороші стосунки зі Златою Огнєвіч. І коли переможець шоу Андрій Задворний кинув українську співачку, Тарапата підтримав Злату після розставання і зараз знаходиться в неймовірно близьких відносинах. Поки їхні стосунки дружні, проте Злата Огнєвіч і Тарапата не виключають романтичного фіналу.

3 січня Тарапата опублікував у сторіз соціальної мережі історію. Він зазначив, що 4 роки тому в втот день не стало його діда. Тарапата зазначив, що вважає його батьком всього сімейства. Дід закінчив всього п'ять класів школи, але був дуже освіченою і дисциплінованою людиною.

"Напередодні 2018-го року я отримав від нього останні відеозвернення і повчання. Він багато разів повторював для мене одну і ту ж думку: "Сім'я це головне. Найголовніше - це сім'я". Через кілька днів його не стало. Спасибі тобі Дід", - повідомив Тарапата.

Популярні новини зараз
Росія закриває важливий договір: ніякої інспекції і новий виток ядерного шантажу Квентін Тарантіно дав оцінку фільму "Топ Ган: Меверік" з Томом Крузом: "Це було до біса..." Ірина Федишин у перервах між концертами показала свою волохату кицюню: такою красою намилувалась неможливо Телеведуча Алла Мазур ридає над втратою: "Стерті в порох"
Показати ще

Нагадаємо, що відкинутий Златою Огнєвіч Діма Шевченко отримав те, чому позаздрив навіть Андрій Задворний

Раніше повідомлялося, що Макс Тарапата повів кохану в ресторан, поки Злата Огнєвіч "чахне" на самоті після "Холостячки"

Також, "Холостячка" Злата Огнєвіч жила з іншим чоловіком, поки Тарапата і Задворний билися за її серце на проекті