У соціальній мережі оприлюднили дуже цікавий пост за участю відомої моделі, дружини Джастіна Бібера і Алекси Демі. Дівчат можна побачити в досить цікавому образі, який викликав чимало обговорень в соцмережі.

Відповідну публікацію розмістили на сторінці "peopletalk" в Instagram.

"Хейлі Бібер і Алекса Демі готуються до весни папараці зняли зірок перед пілатесом", - підписаний пост в соціальній мережі.

Такий досить відвертий образ відомих дівчат привернув дуже багато уваги. Фолловери групи не пройшли повз і акцентували свою увагу на лосинах дівчат, так як вони в них виглядають досить відверто. Люди не стали мовчати і засипали своїми відгуками фотографію з Хейлі Бібер і Алексою Демі.

Популярні новини зараз
Перемогу Україні забезпечать жінки: екстрасенс Макс Гордєєв розповів про контрнаступ ЗСУ на росію і смерть путіна Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день" "Мені це подобається": Том Круз доглядає за Кейт Мідллтон, поки принц Вільям "клацає" на прем'єрі Зірка "МастерШеф" Ліза Глинська вийшла заміж за свого обранця: "Незважаючи на дощ і війну"
Показати ще

Хейлі Бібер
Хейлі Бібер

"Чому тільки мене бентежать впиваються лосини", "У них, по-моєму,весна і не закінчується", "Я думала це Ірка", "Хейлі струнка така", "Вони 90 відсотків свого вільного часу по кожному "готуються до весни", "Можна инсту Алекса Демі", " В Америці зірки, включаючи Кім, так і не додумалися, що проблему легинс в ... треба вирішувати і навіть вже відомо???", "Я думала це Ірина Шейк", "1 я тд о", "що за чебурек", "Так а сьогодні нам треба дізнатися селеконовая у неї груди або попа)ще мені змінюють він знає", - залишають коментарі користувачі соцальної мережі.

Коментарі на пост "peoplatalk" в Instagram
Коментарі на пост "peoplatalk" в Instagram

Коментарі на пост "peoplatalk" в Instagram
Коментарі на пост "peoplatalk" в Instagram

Нагадаємо, що безглуздий образ Хейлі Бібер викликав глузування у публіки.

Як раніше повідомляв портал "Znaj", дружина Джастіна Бібера показала, як розважається з ослом.