У Дніпропетровську лікарню імені Мечников був доставлений 23-річний військовослужбовець, який дивом вижив. Про це повідомляє портал АрміяInform.

Молодий чоловік з Рівненщини отримав кульове поранення в результаті обстрілу з кулемета в зоні бойових дії на Донбасі під Мар'їнкою. У чоловіка поранення правої підключичної ділянки.

"Його негайно транспортували в мобільний госпіталь в Покровськ, де наші військові колеги успішно вилучили кулю. Для проведення комп'ютерної томографії та подальшого лікування був доставлений в лікарню і. Мечникова", - повідомив головлікар лікарні Юрій Скребець.

Український військовослужбовець, фото: Facebook
Український військовослужбовець, фото: Facebook

Через тиждень днів після події сталося ускладнення -артеріальна кровотеча з рани. Лікарі відразу ж повідомили, що у хлопця пошкоджена підключична артерія. Відразу ж зібралися хірурги і зробили ангігографію.

Популярні новини зараз
До кінця літа: у МВС заявили, коли Україна відвоює окупований Донецьк та Луганськ Співачка М'ята показала, як Патрон буде діставати путіна з бункера: "Крим доведеться повернути" Пропагандисти тепер застерігають Україну від вторгнення до РФ Потап показав справжнє дно росіян, та їхню істину самоідентифікацію: "Таке тільки в росії можливе"
Показати ще

Військові, фото: ООС
Військові, фото: ООС

"В результаті розриву стінки утворилася помилкова аневризма-бомба уповільненої дії, яка в будь - який момент може спричинити за собою несумісне з життям артеріальна кровотеча", - повідомив головлікар

У підсумку йому зробили внутрішньосудинну операцію і позбулися аневризми і заклеїли стінки судин. Про подію військовий дізнався лише після події.

"Різдво стало для нього другим народженням", - повідомив Юрій Скребець.

Нагадаємо, що у Міністерстві внутрішніх справ України показали епізод з документального фільму про Слов'янськ, який називається "перший бій".

Раніше повідомляли, масове ухилення від армії і жінки на військовому обліку: підполковник назвав найголовніші проблеми призову.

Як повідомляв Знай.uа, чарівний спецназ, якому захоче "здатися" кожен: топ найкрасивіших жінок в армії з чоловічим характером і добрим серцем.