Віктор Павлік показав фотознімки з сімейного архіву, на яких постав в обіймах своєї "хрещениці" у весільній сукні

Те, як чудово виглядає учасниця "Голоси Країни", Олена Чукаленко, яка змусила привернути до себе увагу всіх суддів цього музичного шоу, які у відповідь відразу розгорнули крісла в її бік, можна розглянути на фото, опублікованому Віктором Павликом у своєму офіційному Instagram-акаунті, в розділі "Історія".

Олена Чукаленко. Фото: скріншот Youtube-відео
Олена Чукаленко. Фото: скріншот Youtube-відео

Варто відзначити-24 - річна мешканка столиці України, запам'яталася глядачам тим, що відмінно виконала на "закритому прослуховуванні" композицію від Тіни Кароль і Юлії Саніної - "Вільну", і саме в цей зворушливий момент, всі наставники й повернулися заради чудового видовища. Але, подібний талант абсолютно недивний - дівчина давно відома як вокалістка, патронаж над якою і взяв Віктор Павлік.

Публікація Віктора Павлика. Фото: скріншот .instagram.com/viktorpavlik
Публікація Віктора Павлика. Фото: скріншот .instagram.com/viktorpavlik

Популярні новини зараз
Маєтки та квартири на сотні мільйонів: ЗМІ розкрили, чим володіє Шуфрич від забороненої ОПЗЖ Популярна каша стала знову дешевою: яку ціну пропонують українські магазини Головне за ніч: цибуля по 100 грн, нові бонуси для пенсіонерів, згибель від малярії в Україні Акула цілком проковтнула дайвера, але він вижив і розповів, як це бути всередині хижака: "Мене почало сильно трясти"
Показати ще

Не втрималася від похвал і Оля Полякова, нагадавши, що в Олени Чукаленко, крім таланту до співу, є ще й "зіркові родичі", вроджені здібності до магії та величезний потенціал для самостійно кар'єри на українській сцені. Сама ж Олена Чукаленко не забула скористатися свої даруванням, пообіцявши на "Голосі країни" якийсь прорив у творчому житті Олі Полякової, після того, як там все ж випустить в ефір нову, можливо, що і нестандартну пісню.

Публікація Олі Полякової. Фото: скріншот instagram.com/polyakovamusic
Публікація Олі Полякової. Фото: скріншот instagram.com/polyakovamusic

До слова, до цього на "Знай" писали про те, як можна істотно скоротити витрати на оплату квитанцій за постачання електроенергією.

Також раніше ми інформували про те, що, які області нашої країни потрапили в "червону" зону епідемічної небезпеки, починаючи з 24-го січня.

А до цього наш портал повідомляли про те, яке чимале релігійне свято випало на цей понеділок, 24-е січня.