Про те, що померла Людмила Янукович, дружина колишнього президента України Віктора Януковича, 24 січня повідомили низка ЗМІ. Зокрема, про це стало відомо сьогодні зі слів блогера і політтехнолога Володимира Петрова. Однак, вже згодом інформацію було спростовано.

Саме Володимир Петров першим заявив про смерть дружини побіжного глави Української держави Віктора Януковича, який ще кілька років тому втратив одного з синів.

Цю інформацію підтвердили і інші джерела.

"Кажуть, не стало Людмили Янукович. Не знаю точно, чи правда це, але якщо так, то особисто мені її шкода. Проста українська жінка, донеччанка, мати і дружина. "Батя, я намагаюся" - ось в цьому вся вона. Нехитра і беззлобная. Поховала зовсім ще молодого і сильно улюбленого сина. Нещасна і змучена. Відкинута і віддана своїм невірним чоловіком і стала на рівному місці ворогом для своєї ж країни по його дурості і безглуздості. Нехай знайде там такий довгоочікуваний спокій", - пише блогер Катерина Золотарьова.

Популярні новини зараз
Астролог зробила розклад на червень для України: один з найскладніших місяців війни, люди у відчаї Кадиров після України погрожує вторгненням до Польщі Співачка Тоня Матвієнко розплакалася під час інтерв'ю через Арсена Мірзояна: "Краще б ти не приїжджав" Улюблений овоч українців знизився в ціні — скільки треба заплатити за кіло, аграрії обіцяють швидке падіння цін
Показати ще

Додамо, що Людмила Янукович відзначилася неоднозначними заявами про людей на Майдані та під час Революції Гідності.

Вона постійно перебувала в тіні свого чоловіка, якого всіляко підтримувала. Разом з тим, після втечі Януковича з Межигір'я, стало відомо, що в резиденції він довгий час проживав з молодою коханкою.

Згодом інформацію про смерть Людмили Янукович спростував Юрій Кірасир – прессекретар А.В. Януковича:

"Інформація про смерть Людмили Янукович – брехня. Інформація, що поширюється окремими безвідповідальними персонами, про смерть Людмили Олександрівни Янукович не більше ніж найчорніший піар. Про сім'ю Януковичів якої брехні лише не писали. Але подібне переходить усі людські межі. У свою чергу бажаємо Людмилі Олександрівні та всім міцного здоров'я.", - заявив він. Юрій Кірасир

Заява Юрія Кирасира, скріншот з соцмережі
Заява Юрія Кирасира, скріншот з соцмережі