Українці можуть отримати справжній гайд по тому, як правильно викривати корупцію. Про це повідомляє Міністерство юстиції.

Для цих цілей передбачений спеціальний розділ "Права розкривачів корупції" в додатку "Твоє право". Він був створений координаційним центром з надання правової допомоги, а наповненням займається Національне агентство з питань протидії корупції.

Всі, хто бажають викрити корупцію, можуть отримати багато корисної інформації звідти. Додаток "Права розкривачів корупції" може надати.

мобільний телефон
мобільний телефон

Популярні новини зараз
Катя Осадча нажила собі конкурента: Олег Псюк з Kalush Orchestra запустив по всій Європі "панамковий" тренд Зірка серіалу "Свати" Анна Кошмал змінила місце роботи: "Збулась моя невеличка мрія" Надя Дорофєєва після розставання з Дантесом зізналася в сильних почуттях до Позитива: "Люблю і хочу" Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще
  • Про те, як і куди повідомляти про корупцію і стати викривачем;
  • Про права та гарантії захисту викривачів, установлених законодавством;
  • Іншу інформацію з цього питання.

Крім цього, в додатку "Твоє право" є ще п'ять розділів, присвяченій темам захисту прав різних категорій українців.

Корупція, кадр з відео
Корупція, кадр з відео

Нагадаємо, українським підліткам виплатять "ковідну тисячу" після вакцинації: Кабмін назвав умови. Володимир Зеленський поставив завдання перед українським урядом

Як повідомляв "Знай.ua", як зробити вакцинацію з підробленим сертифікатом і не сісти у в'язницю: Віктор Ляшко розповів нюанси

Також "Знай.uа" повідомив, що Кабінет Міністрів прийняв постанову, яка передбачає підвищення заробітної плати медичним працівникам закладів охорони здоров'я державної та комунальної власності. У МОЗ вирішили відповісти на найпопулярніші питання, які цікавлять медиків.