Відома українська артистка і травесті-діва Монро обожнює радувати свою армію шанувальників свіжими публікаціями і новинами з творчого та особистого життя в соцмережі Instagram.

Всі знають, що Монро - це людина, яка може за себе постояти і в кишеню за словом точно не полізе. Її епатажність і сміливість є козирем, який вона завжди вчасно витягує з рукава. І цього разу травесті-діва вирішила не мовчати і висловитися щодо скрутного становища, в якому опинилися всі українці через ворожі війська.

Монро порадила своїм шанувальникам піклуватися про своє оточення і берегти нерви. Ці два простих правила, на її думку, здатні повернути життя в колишнє русло і допоможуть не піддатися паніці.

"Хочеться всіх заспокоїти, закликати до здорового глузду, аналітиці, але це марно і трата своїх нервів! Не захоплений тривогою той,у кого є своя мета", - написала Монро.

Популярні новини зараз
Українцям нагадали про надбавки до пенсії: кому можуть доплатити Кінець скоро? Ліванська провидиця, що передбачила COVID-19, дала прогноз щодо війни в Україні Потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати Плюс 570 грн щомісяця: в Україні пенсіонерам дозволили отримати "бонус" до основних виплат
Показати ще

Фанати подякували їй за такий сильний посил, підтримку і потрібні слова, які вона так вміло підібрала.

Коментарі - instagram.com/monritta/
Коментарі - instagram.com/monritta/

Коментарі - instagram.com/monritta/
Коментарі - instagram.com/monritta/

Коментарі - instagram.com/monritta/
Коментарі - instagram.com/monritta/

Раніше ми писали про те, що травесті-діва Монро пошкодувала про давно втрачене: навіть пластика не допоможе

Нагадаємо, травесті-діва Монро показала, як виглядала в минулому житті: абсолютно не впізнати

Як повідомляв Знай.uа, травесті-діва Монро поскаржилася на цькування після скандалу з Дмитром Ступкою

Також портал Знай.uа писав, що Монро задригалася заради Анни Трінчер, ставши завідуючою кафедри TikTok у Поплавського