На сторінці в соціальній мережі Instagram дружини глави держави Володимира Зеленського, першої леді Олени Зеленської, з’явився новий допис, присвячений Дню народження її чоловіка.

Вона похвалилася, що завжди отримує від чоловіка лише закохані погляди і побажала іншим жінкам такого ж.

Володимир та Олена Зеленські - фото ОП
Володимир та Олена Зеленські - фото ОП

«Знаєш, я впевнена, що на цьому фото ти дивишся на мене… Тому що ти завжди так на мене дивишся… Я бажаю кожній жінці таких поглядів. Так дивляться лише ті, хто щиро кохає. Я завжди відчуваю твоє кохання. Поки ти так дивишся, я нічого не боюся. Дивися! Будь ласка, дивися! У нас іще все попереду. Тому бережи себе. Ми маємо все намріяне втілити разом. З днем народження, коханий! Обіцяю дивитися на тебе у відповідь. Так само. Завжди!», - додала Зеленська.

Скрін, Instagram Зеленська
Скрін, Instagram Зеленська

Популярні новини зараз
Погода в Україні різко зміниться: синоптик Наталія Діденко обіцяє переломний момент вже цього тижня Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день" Зірка серіалу "Свати" Анна Кошмал змінила місце роботи: "Збулась моя невеличка мрія" Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще

Нагадаємо, що сьогодні Володимир Зеленський відзначає своє 44-річчя. У коментарях до допису дружини президента вітають зі святом.

Володимир Зеленський - фото з Фейсбуку (В.Зелнський)
Володимир Зеленський - фото з Фейсбуку (В.Зелнський)

«Міцного здоров’я», «Шикарное поздравление. Счастья и радости в жизни!», «Яке гарне привітання. З Днем Народження Пане Президенте!», - пишуть у коментарях підписники Зеленської.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський оригінально проводив українських спортсменів на Олімпійські ігри в Китай

Раніше повідомлялося, що День народження Володимира Зеленського - що подарують депутати президенту на 44-річчя

Також, Володимиру Зеленському – 44 роки: найяскравіші моменти президентства – стадіон, шаурма і кохання.