Відомий український співак Віталі Козловський поділився новим фото та дав шанувальникам корисну пораду.
Віталій Козловський має багато шанувальників, тому артист намагається частенько тішити їх новими фото, відео чи просто цікавими новинами з особистого та творчого життя на своїй сторінці в Instagram, де за ним стежить понад 75 тисяч осіб.

Віталій Козловський. Фото: Instagram
Віталій Козловський. Фото: Instagram
Віталій Козловський. Фото: Instagram

Після насичених новорічних свят та довготривалих застіль Віталій Козловський вирішив приділити увагу своїй фізичній формі. Саме тому він відправився до тренажерної зали, аби всі зайві кілограми, наїдена за свята, пішли.
Для походу до спортивної зали Віталій Козловський обрав доволі простий наряд, він одягнув штани та яскраву футболку. Все це він доповнив білими кедами.

Фото зі сторінки Віталія Козловсього
Фото зі сторінки Віталія Козловсього

Співак порадив і своїм шанувальникам піти його стопами та зайнятися спортом. Теж не менш важливо за словами Козловського перестати їсти на ніч.

"Якщо Ви вирішили змінитись, почніть з простого - досить жерти на ніч!😜", - так Віталій Козловський підписав фото.

Колега Віталія Козловського Оля Цибульська не стрималася та прокоментувала його світлину: "Ти до мене на Ви ? 😂".

Популярні новини зараз
Захисник Маріуполя попрощався з "Азовсталлю" і звернувся до всієї України: "Ну, ось і все. Місце моєї смерті і життя" Українці розгадали, хто ховається під маскою "килиммена" у складі Kalush Orchestra: причому тут "Танцюють всі" Пенсіонер врятував життя 1800 українцям, яких наздогнала війна: "Божа рука" Глава КНР Сі Цзіньпін після розмови з президентом Франції щодо війни в Україні: "Досягти режиму припинення вогню"
Показати ще