Відома співачка Анастасія Приходько - багатодітна мама з 10-річним стажем.

У неї троє діточок - першого вона народила в 2010 році (донька Нанну), від першого чоловіка, бізнесмена Нуріка Кухілави. Далі, через два роки після другого заміжжя вона народила сина Гордія, а на початку 2021 року - хлопчика Луку.

Настя Приходько, фото з Instagram
Настя Приходько, фото з Instagram

Вона часто демонструє малюків на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, де за її життям стежать понад 100 тисяч осіб. Велика кількість часу у неї займає виховання дітей, проте вона не забуває про свою професію. З недавнього часу вона записує TikTok-відео, знову співає, а також не соромиться невтішних висловлювань на адресу народних депутатів України.

Справа в тому, що школярі та студенти знову переходять на дистанційне навчання, так як в останні дні МОЗ фіксує збільшену кількість випадків зараження коронавірусів. Їх тепер понад 30 тисяч на день - абсолютний антирекорд. Але не тільки діти, як виявилося, йдуть на "канікули", а й Верховна Рада.

Популярні новини зараз
Українці просять чоловіків призовного віку випускати за кордон - петиція президенту набрала голоси Російські окупанти готують наступ у напрямку Ямпіль – Сіверськ - повідомлення Генштабу Головне за ніч, 21 травня: освідчення в коханні Наді Дорофєєвої, плювок у склянку путіну, виплати в "ДіЯ" і новий кордон з Білоруссю Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Публікація Анастасії Приходько, скріншот: Instagram
Публікація Анастасії Приходько, скріншот: Instagram

"Соромлюся запитати, а на який...? У 2020 році ви всі сиділи рівно на ж*пі, коли країни закривалися, а тут раптом, коли навіть школи працюють, ви раптом звалюєте на карантин! Що, чартери прогрілися? Пора звалювати під перекриттям карантину?", - написала вона в Facebook.

Анастасія Приходько, скріншот: Facebook
Анастасія Приходько, скріншот: Facebook

Нагадаємо, Настя Приходько зізналася, чому чоловік і діти для неї не на першому місці: "Повинна бути..."

Як повідомляв "Знай.ua", школярів та студентів відправляють на "дистанціонку": коли і як довго діти вчитимуться вдома

Знай.ua писав, школярі побилися після уроків через дівчину-правил вирішили не встановлювати: "Довелося везти до палладинів"