Даша Астаф'єва різко прокоментувала мовчання українців, які живуть в Росії.

Вона розмістила в сторіс допис одеситки Регіни Тодоренко, яка днем раніше, коли російська армія бомбила пологовий будинок і дитячу лікарню, спокійнісінько розбирала для своїх російських шанувальників гардероб, та "підіймала настрій".

Даша Астаф'єва. Фото: Instagram
Даша Астаф'єва. Фото: Instagram

"*бать ти гнида" - на все вікно написала Даша. Далі вона написала, що зневажає людей, які з якоїсь причини живуть в росії та мовчать, коли російська армія бомбить міста мирних людей, вбиває дітей та породіль.

Скриншот повідомлення
Скриншот повідомлення

Популярні новини зараз
Київстар оголосив про підвищення цін на тарифи: мінімум 150 гривень з кожного Чому не можна залишати зарядне в розетці без телефону: українці ризикують щодня Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий" путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

Вона написала, що сподівається це подоба до людини ніколи не перетне кордон України.

"Саме час розібрати гардероб, а головне мовчати! Коли вбивають цілі міста людей, країну і частину світу у яку, сподіваюсь, ви більше ніколи не повернетеся", - написала Даша послання для Тодоренко.

Скриншот повідомлення
Скриншот повідомлення

Також вона звернулася до всіх, хто живе і мовчить в "під*росії".

"Всі українці, які живуть і працюють в підоросії, всі хто мовчить, ви такі ж тварі, як і ті, хто приходить вбивати мирних людей! Вас ніколи не пробачать. Ви для нас вмерли! Мені соромно, що колись я з вами здоровкалась і знала".

Даша Астаф'єва. Фото: Instagram
Даша Астаф'єва. Фото: Instagram