Відомий українськи артист Іван Дорн вирішив знову висловитися про війну в Україні, а також почав підтримку музичної культури в країні.

Новий пост був опублікований на його сторінці в соціальній мережі Instagram, активним користувачем якої він є. З першого дня повномасштабної війни він висвітлює всю правду про російське вторгнення, і допомагає простим українцям гуманітарною допомогою.

"Місяць тому моя країна прокинулася від вибухів, і диких слів "Прокидайся, почалася війна". Це неможливо було уявити навіть у страшному сні, І ось уже цілий місяць ми прокидаємося і кожен день робимо що можемо для перемоги" - почав Іван Дорн.

Він зазначив, що дух українського народу завжди в собі ніс жагу до свободи і суверенності, і все це є в нашій історії і ДНК, що передається і покоління в покоління.

Популярні новини зараз
"Холостячка" Злата Огнєвіч показала нічну спокусу у Львові: важко триматися У Херсоні ліквідували чергового колаборанта - загинув на місці "В очах біль і сум": не сказавши, а ні слова хворий Потап не розгубився - вийшов прямо до людей та зібрав 10 000 євро Вікторія Булітко з "Дизель шоу" висміяла потуги волонтерів, які допомагають російським окупантам: 300 рублів за два тижні
Показати ще

"Моя команда прийняла рішення, що крім гуманітарної допомоги людям, яку ми здійснюємо вже місяць своїми силами, ми починаємо роботу для підтримки української музичної культури, яка зараз вимагає підтримки, як і всі ми" - продовжив український артист.

Іван Дорн, фото: Instagram
Іван Дорн, фото: Instagram

Вже 5 травня в Талліні відбудеться безкоштовний концерт на підтримку українців. Все в рамках фестивалю Tallin Music Week, який надав можливість музикантам запросити резиденство на два місяці. У них з'явиться можливість використовувати студії, а також все обладнання, щоб записувати нову музику.

Нагадаємо, що Alyona Alyona наочно продемонструвала прірву між українцями та росіянами

Раніше повідомлялося, що побудували ще в 1887 році: у Харкові російські окупанти зруйнували архітектурну пам'ятку

Також, россійські окупанти потрапили ракетою в кабінет Віталія Кіма в Миколаєві