Відомий український співак Віктор Павлік записав кавер на легендарну пісню "Hallelujah" канадського співака і поета Леонарда Коена, яка була вперше випущена в його сьомому студійному альбомі Various Positions.

У таку тяжку хвилину Віктор Павлік намагається хоч якось відволікти українців своєю творчістю, саме тому він опублікував кавер на своєму youtubе-каналі.
Пісня "Hallelujah" стала вже свого роду культовою. Сотні виконавців по всьому світу записують різноманітні кавери на неї та додають до неї щось своє. Так вирішив зробити й український артист Віктор Павлік, він записав цю пісню аби підтримати український народ, який зараз героїчно бореться проти російських окупантів.

Віктор Павлік
Віктор Павлік

Що цікаво, одного разу інтерв'ю автор пісні Леонардо Коен зізнався, що досі не втомився від каверів "Hallelujah", і дуже радий, що пісня співається виконавцями по всьому світу.

Варто зазначити, що музична кар'єра Віктора Павліка почалася з гурту "Анна Марія", а велику популярність в 1998 році Віктору Павлику принесла пісня "Шикидим". Згодом його пісні лунали вже по всій країні, серед них "Ти подобаєшся мені", "Афіни, Київ, Істанбул", "Ні обіцянок, ні пробачень".