Відома українська співачка Оля Цибульська знову висловилася про ситуацію в Україні. Зокрема, вона відзначила експертів у соціальних мережах, які висловлюють свою думку.

Нові stories вона записала на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, активним користувачем якої вона є. Регулярно жінка з початку війни сповіщає шанувальників про найактуальніші новини, що пов'язані з війною.

Цього разу артистка вирішила висловитися стосовно того, як почався її ранок. Спойлер: не найприємнішим чином, і всьому виною коментатори в соціальних мережах.

"Начиталася вранці Facebook. Десь серед нас знову прокинулися, слава Богу прокинулися, купа експертів. Про зраду, і так далі. Дуже вас прошу, вірте державі. Вірте ВСУ, особливо зараз, коли так непросто. Люблю вас, ціную, і закликаю не зраджувати собі, в першу чергу. Ви найкращі " - каже артистка.

Популярні новини зараз
Двійник володимира путіна зганьбив діда в Маріуполі і забув щелепу: "Бабуся без зубів" Три дні вихідних на Великдень: українці дізналися, скільки вони відпочиватимуть у світле свято Встигнути за три місяці або втратити частину пенсії: українців попередили про важливий нюанс Головне за ніч, 18 березня: загибель зірки "Голос країни", українці без пенсії до 65, шалені комісії "Нафтогазу" та скасування податків
Показати ще

Окремим текстом вона зазначила, що знає, як складно зараз пережити весь цей жах. Зараз складно кожному з нас, але, не потрібно лізти в сферу, в якій ви нічого не тямите.

Скрін, Instagram Цибульська
Скрін, Instagram Цибульська

"Як просто не перебуваючи на рингу пояснювати боксеру, як краще дати в ніс" - говорить Оля Цибульська.

По всій видимості народ збудився в коментарях через переговори, що пройшли днем раніше в Стамбулі. Там був пункт, який свідчить, що питання Криму буде вирішаться протягом наступних 15 років. Саме це і не влаштувало багатьох громадян.

Оля Цибульська, фото: Instagram
Оля Цибульська, фото: Instagram

Нагадаємо, що у Луцьку 12-річний хлопчик зливав окупантам позиції ЗСУ за 500 гривень

Раніше повідомлялося, що студент 3-го курсу і його батько були вбиті окупантами при спробі евакуації

Також, 7-річна Варвара збирала гроші на новий iPhone, але віддала їх на допомогу ЗСУ: волонтери здійснили її маленьку мрію