Відома українська співачка Оля Цибульська знову висловилася про ситуацію в Україні. Зокрема, вона відзначила експертів у соціальних мережах, які висловлюють свою думку.

Нові stories вона записала на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, активним користувачем якої вона є. Регулярно жінка з початку війни сповіщає шанувальників про найактуальніші новини, що пов'язані з війною.

Цього разу артистка вирішила висловитися стосовно того, як почався її ранок. Спойлер: не найприємнішим чином, і всьому виною коментатори в соціальних мережах.

"Начиталася вранці Facebook. Десь серед нас знову прокинулися, слава Богу прокинулися, купа експертів. Про зраду, і так далі. Дуже вас прошу, вірте державі. Вірте ВСУ, особливо зараз, коли так непросто. Люблю вас, ціную, і закликаю не зраджувати собі, в першу чергу. Ви найкращі " - каже артистка.

Популярні новини зараз
Індія і Китай поставили путіну ультиматум щодо України: "Він це інтерпретував по-своєму" Зростання пенсії з 1 жовтня: у Мінсоцполітики пояснили, кому варто розраховувати Потяг зніс поліцейську машину з дівчиною в кайданах на задньому сидінні: копи залишили тачку на рейках Українцям у жовтні виплатять по кілька сотень гривень: хто і як зможе отримати
Показати ще

Окремим текстом вона зазначила, що знає, як складно зараз пережити весь цей жах. Зараз складно кожному з нас, але, не потрібно лізти в сферу, в якій ви нічого не тямите.

Скрін, Instagram Цибульська
Скрін, Instagram Цибульська

"Як просто не перебуваючи на рингу пояснювати боксеру, як краще дати в ніс" - говорить Оля Цибульська.

По всій видимості народ збудився в коментарях через переговори, що пройшли днем раніше в Стамбулі. Там був пункт, який свідчить, що питання Криму буде вирішаться протягом наступних 15 років. Саме це і не влаштувало багатьох громадян.

Оля Цибульська, фото: Instagram
Оля Цибульська, фото: Instagram

Нагадаємо, що у Луцьку 12-річний хлопчик зливав окупантам позиції ЗСУ за 500 гривень

Раніше повідомлялося, що студент 3-го курсу і його батько були вбиті окупантами при спробі евакуації

Також, 7-річна Варвара збирала гроші на новий iPhone, але віддала їх на допомогу ЗСУ: волонтери здійснили її маленьку мрію