Українці по різному зустріли новий тизер кліпу Наталії Могилевської "Діва Марія", який днями презентувала співачка.

Одні кажуть, що Наталія робить потрібну справу, розповідаючи і показуючи через мистецтво руйнування і жахи, які спричинили рашисти на нашій землі.

Але багато українців також зазначають, що подібні кліпи – це справжні танці на кістках. Адже багато людей намагаються мовчки пережити горе і не завдавати зайвого шуму, співаки вже потягнулися на зруйновані території. Зокрема, про це написав один з ведучих "Телебачення Торонто" Максим Щербина на своїй сторінці у мережі Twitter.

Популярні новини зараз
Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку 150 гривень – це не знущання: як в Україні пенсіонери можуть отримати нову надбавку "Хлібний" зганьбився на всю країну: пенсіонерку, яка втратила будинок, виганяли з кафе у мороз Зніміть, викиньте і спаліть: цей верхній одяг вийшов з моди - все від курток-тедді до парок
Показати ще

Підписники повністю підтримали ведучого зазначивши, що "там де ми тихо плачемо, щоб не порушити спокій душ. І оцей сурогат видається за українську культуру".

Також користувачі підозрюють, що Наталія Могилевська спішила повторити успіх Андрія Хливнюка з піснею "Червона Калина", але зробила це трохи інакше.

Тим не менш, на сторінці тизеру кліпу у Youtube українці назвали роботу Наталії Могилевської дуже важливою і подякували їй за це.