Актор Джонні Депп не зміг впоратися з собою в суді після того, як його охоронця Малкольма Конноллі попросили відповісти на питання про статевому органі Джонні, що було зустрінуте сміхом в залі.

Відповідний пост розмістили на порталі «Daily Star»

Джонні Депп засміявся під час суду, коли його охоронець був допитаний опозицією про мужність зірки.

Під час триваючого судового процесу про наклеп між Деппом і його колишньою дружиною Ембер Херд Джонні не міг стриматися, коли його охоронця Малкольма Конноллі запитали, чи бачив він статевий орган Джонні.

Малкольм сказав, що він був з парою, коли вони вирушили до Австралії в 2015 році, під час поїздки Деппу відрубали палець.

Популярні новини зараз
Загинув один із найкращих льотчиків України Данило Мурашко: був вірний народу до кінця Ігор Ніколаєв у лікарні з інфарктом: життя висить на волосині Як відрізнити справжній сир від підробки: 2 способи, про які ви не знали Кому за 70: всі пенсійні доплати, які мають отримувати українці цієї вікової категорії
Показати ще

Джонні Депп
Джонні Депп

Голлівудський актор знімався в п'ятому фільмі "Пірати Карибського моря" під час їх перебування в "Внизу", і адвокат Ембер стверджував, що, поки вони були в будинку, він спробував "помочитися" у фойє і "вийняв свій статевий орган".

Малькольма попросили уточнити, чи чув він "шум" після прибуття, на що він заявив, що чув "крики", але не міг розчути точних слів.

Потім він стверджував, що увійшов до будинку і побачив Джонні у фойє.

Потім адвокат Ембер сказав: "Містер Депп намагався помочитися у фойє, чи не так?"

Конноллі заперечував це, а потім його запитали: "У містера Деппа був статевий орган, чи не так?"

Охоронець відповів: "Думаю, я б запам'ятав, якби побачив статевий орган містера Деппа".

Ембер
Ембер

Джонні разом з іншими відвідувачами розреготався, почувши його коментар.

Судовий процес між Деппом і Херд почався 11 квітня, коли актор пред'явив позов своїй колишній дружині на 50 мільйонів доларів.

Справа порушена після того, як в грудні 2018 року вона написала статтю для The Washington Post і назвала себе «громадською фігурою, що представляє домашнє насильство».