Успішна українська артистка, найепатажніша і скандальна співачка України, відома як «королева ночі» Оля Полякова поділилася слізним відеороликом в соціальній мережі. Вона показала маленьку дівчинку, яка втратила свою матір при евакуації.

Відповідний пост Оля Полякова розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Під час останньої евакуації з території заводу Азовсталь російські окупанти розлучили жінку та її маленьку 4річну доньку Алісу! Мати залишилося фільтраційному таборі!!!! так званий ДНР .До місця призначення в Запоріжжі в день матері !!!! доїхала тільки дитина.Місцезнаходження матері поки невідомо
Просимо світову спільноту втрутитися і повернути дитині матір!!!!!!", - підписала публікацію Оля Полякова.

Багатомільйонна українська аудиторія, яка підписана на сторінку скандальної знаменитості, не змогла пройти повз таких кадрів. Люди не стали мовчати почали писати свої відгуки.

Популярні новини зараз
Екстрасенс Макс Гордєєв проговорився про звільнення всіх східних областей України: про що говорить цифра 10 на картах таро Ринок свинини лихоманить: попит росте, ціни сягають нових висот "Христос воскрес і ви воскреснете": патріарх Гундяєв закликав росіян йти помирати за "квиток до раю" Більше не треба стояти у чергах та запасатися: сіль знизилася в ціні, скільки коштує кілограм
Показати ще

Оля Полякова, фото: Instagram
Оля Полякова, фото: Instagram

"Скінчена росія, за що ви сволота людей мучите, дитина ще не розуміє, а серце матері рветься на шматки, адже її крихітка не з нею", "Всі евакуйовані,,, тільки куди?!!! Господи, знищи тих нелюдів, бездушних істот,,, поверни маму до дитини!!! Господи, прошу!! Боже, крихітка-4 рочки,,,", "визволителі хрінови, звільнили дитину від матері, мати від дитини!", "Господи спаси і збережи її маму і її ненависті вже не вистачає на цих уб@ков", - коментують публікацію користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Олі Полякової
Коментарі на пост Олі Полякової

Коментарі на пост Олі Полякової
Коментарі на пост Олі Полякової

Коментарі на пост Олі Полякової
Коментарі на пост Олі Полякової