Відомий український письменник та лідер гурту "Жадан і Собаки" Сергій Жадан відвідав один зі звільнених населених пунктів після окупації російськими загарбниками.

Своїми думками письменник поділився у новому пості на особистій сторінці в соцмережі Фейсбук.

"Їздили за місто до наших хлопців та дівчат, в один із нещодавно звільнених населених пунктів. Там, власне, стоїть підрозділ, який ми активно напаковували останній місяць усім необхідним. Для них це бойове хрещення, яке вони, слід сказати, пройшли успішно й ефективно.", - написав він. Сергій Жадан

Фото: facebook.com/serhiy.zhadan
Фото: facebook.com/serhiy.zhadan

Сергій Жадана розповідає, що селище сильно побите і залишилося фактично порожнім та моторошно тихим, а неушкоджених будинків там майже немає. Водночас є багато спаленої цивільної та військової техніки. За словами військових, коли вони зайшли у цей населений пункт, то ворог їх сильно обстрілював.

Популярні новини зараз
Окупанти зайняли Світлодарськ: вивісили ганчірку та перевіряють документи Провели в останній політ: військові льотчики ЗСУ героїчно загинули, завдавши серйозного удару ворогу Євген Клопотенко з "МастерШеф" винайшов заміну шаурмі і чебурекам: "Два роки мріяв" Хливнюк з "Бумбокс" після успіху "Червоної калини" у формі станцював запальний танець: "Флешмоб, вчимо рухи"
Показати ще

"Говорять про це дивне відчуття - коли сьогодні ти заходиш у хату, а завтра її вже немає. Згадують, як зайшли в дім місцевого керівника, знайшли там прапор Росії. А наступного дня росіяни цей дім теж розбомбили. Наші сунуть уперед, звільняють населені пункти, зупинятись не збираються) Цікаво було побачити, як працюють командири - голосно, нарвано, але злагоджено. У нас найкраща армія - українська, народна, наша). Всім вітання з українського Харкова.", - йдеться у повідомленні. Сергій Жадан

Фото: facebook.com/serhiy.zhadan
Фото: facebook.com/serhiy.zhadan

Нагадаємо, Сергій Жадан вдарить по "рускому міру" разом з Укрзалізницею: "На зв'язку від початку війни"

Також ми писали, морпіх Сергій Волина поставив світ на вуха несамовитим кличем з Маріуполя: "Негайно перейти до дій!"

Нагадаємо, Анжеліка Рудницька звернулася до захисників Маріуполя від імені усіх українок: "Стали кісткою у горлі путіна"