Минулої осені уся країна об'єдналася на СТБ в гордості за неймовірні таланти України, які своїми вміннями дарують надію на світле майбутнє. Як же склалося життя учасників шоу “Україна має талант” після проєкту? Та як кожен з них протягом цих місяців допомагає країні вистояти проти російської агресії?

Артем Фесько зізнається, після перемоги на "Україна має талант"його життя кардинально змінилось - концерти були заплановані на всю весну та літо. Проте війна внесла корективи. Як і більшість українців з початком війни, разом із родиною він був вимушений покинути рідну домівку.

"Наш дім дуже близько від місця бойових дій, а в нашій родини є маленькі діти. Ми розуміли, що залишатися дуже небезпечно, було дуже страшно, бабуся хвилювалася за життя всіх своїх онуків (нас у неї п’ятеро). Ми чули ракети, які летіли просто над нашими головами. Тому прийняли рішення виїхати до Польщі", - розповів Артем ведучому проєкту Григорію Решетнику.

Скрін, Instagram Решетник
Скрін, Instagram Решетник

Діставшись безпечного місця, хлопець не поклав рук, а спрямував свій талант на те, щоб закликати світ про допомогу Україні. І робить це у спосіб, яким володіє найкраще - своїм співом. Завдяки виступам на благодійних концертах у Європі Артем збирає кошти на допомогу ЗСУ.

Популярні новини зараз
Ракетоносець путіна спровокував страшну аварію: чавив "своїх" просто на дорозі Рашисти хочуть ядерну катастрофу: вже все підготували Ксенія Мішина з "Холостячки" широко розкинула ніжки на зеленій галявині, не всі оцінили: "Виглядає, ніби знову народила..." Квентін Тарантіно дав оцінку фільму "Топ Ган: Меверік" з Томом Крузом: "Це було до біса..."
Показати ще

"Мене запрошували на благодійні концерти, коли збирали кошти на підтримку ЗСУ в польському місті Лодзі. У мене був шок. Я і раніше виступав на великих та маленьких сценах, але та була найбільшою за моє життя. Приблизно 25 тисяч глядачів сиділо лише у залі. Після концерту до нас підходили люди, вітали, обіймали, говорили слова підтримки. В такі моменти розумієш, що весь світ з нами. Така підтримка - і моральна, і матеріальна, робить нас ще більш сильними, ніж ми є. Ми зібрали приблизно 2,6 мільйонів злотих та 0,5 мільйонів доларів! Така гордість за те, що я можу робити свій внесок у допомогу рідній Україні", - розповів Артем.

Артем Фесько, "Україна має талант"
Артем Фесько, "Україна має талант"

Наразі хлопець перебуває із бабусею у Варшаві. Навчається онлайн у своїй школі, планує нові виступи для збору коштів і мріє якнайшвидше повернутись додому.

"Я дуже хочу додому. Як би тут не було добре, але дома набагато краще. Я скучив за рідними, які залишились, за друзями, домашніми тваринами. Дуже хочеться в Україну скоріше!”.

Нагадаємо, що українські судді не дали Польщі жодного балу на Євробаченні, Саба Мусіна пропонує звільнити Федишин і компанію.

Раніше ми повідомляли, що Вєрку Сердючку знайшли в Турині з пляшкою, примчав з Норвегії і клявся перед українцями: "Я ніколи-ніколи...".