Кожен день українці із завмиранням серця спостерігають за ситуацією в Маріуполі і на заводі "Азовсталь". Доля полонених героїв "Азова" не може не чіпати душу так само, як і доля маріупольчан.

Ціле місто людей залишилося без домівок. Багато жителів Маріуполя досі зберігають ключі від квартир, яких вже немає. А ошалілий путін і його орда так і продовжують знищувати місто.

За що ж така ненависть? Чому саме Маріуполь став поперек горла росіянам?

Маріуполь. Фото: Youtube
Маріуполь. Фото: Youtube

Ведучий шоу "Де логіка?"(Новий канал) і "Орел і Решка" Андрій Бєдняков родом з Маріуполя. Він припустив, чому росіяни з такою ненавистю і жорстокістю ставляться до цього міста і його жителів.

Популярні новини зараз
Американці допомагають ЗСУ звільнити Харківську область та збити логістику окупантів: ще одна фобія росіян Окупанти влаштували п'яні розбірки та перестрілку між собою, а про компенсацію за бойові втрати можна забути — ГУР перехоплення Андрій Бєдняков розповів Євгену Кошовому з "Кварталу 95" мерзотну історію з Маріуполя: "Вже обіср*вся" Настя Каменських зворушливо показала найвідповідальніший момент в її житті: "Я дуже хвилювалась"
Показати ще

"Напевно, по-перше, місто не підкорилося в 2014 році. Його звільнили від утворення тих самопроголошених формувань, які намагалися зробити Маріуполь частиною цих "республік", – вважає телеведучий. - По-друге, "Азов". Для них це як якась "червона ганчірка". І по-третє, наші воїни просто так не віддадуть цю територію."

Андрій Бедняков. Фото: скрін youtube
Андрій Бедняков. Фото: скрін youtube

Андрій Бєдняков простежив багато змін в думках маріупольців, що відбулися за останні вісім років.

"Я особисто бачив, скільки людей змінилося за цей час, - розповів Бєдняков в інтерв'ю проєкту "Денисов Time. Війна". - Знав достатньо тих, хто говорив, що потрібно було і їм туди приєднатися, а потім поступово змінили свою думку. Спочатку ніхто нічого не розумів, думали, що все буде добре, потім подивилися, що сталося з Донецьком, і зрозуміли, що туди не хочуть. Це я говорю про своїх знайомих, сусідів. Таких людей вистачало".

З особливими трепетом і гордістю Бєдняков говорить про молодь міста.

"З 2015-2016 років стільки молодих людей в місті почали носити чохли для мобільних телефонів з гербом або прапором України. Я в житті стільки не бачив, - каже Андрій. – Одного разу зайшов в клуб, який тоді якраз відкривався, і там було дуже багато молоді. І, напевно, у кожного другого на чохлі телефону - символіка України. Я був шокований. Не міг собі такого уявити. І це так здорово!"

Місто-герой Маріуполь
Місто-герой Маріуполь

Нагадаємо, що Андрій Бєдняков з "Орел і Решка" мріє піти на "Азовсталь" у Маріуполі: "У житті стільки не плакав".

Раніше ми повідомляли, що росіяни планують передати окупований Маріуполь на розтерзання: назвали зустріч "недружньою".