Перемога "Спортінга Канзас-Сіті" з рахунком 2: 1 над "Колорадо-Рапідс" була повністю затьмарена огидними сценами в кінці гри, коли чотири гравці були видалені за агресивну поведінку.

Відповідний пост оприлюднили на порталі «Daily Star»

На цьому тижні матч MLS перетворився на хаос, оскільки обидві сторони закінчили гру з дев'ятьма гравцями після серії потворних сварок на заключних етапах.

"Колорадо-Рапідс" був обіграний "Спортинг Канзас-Сіті" з рахунком 2:1, але саме чотири червоні картки потрапили в заголовки газет, оскільки напруженість загострювалася під час того, що повинно було стати пересічним днем в Західній конференції.

Бійка на полі
Бійка на полі

Популярні новини зараз
Головне за ніч: у росії істерика через "хлопки", п'яна бійня між окупантами й диво-борщ для ЗСУ Оля Полякова здивувала кадрами черги на кордоні в Україну та встигла посваритися з донькою: "Таких маленьких і колючих в Європі немає" Ольга Сумська із сумом в очах розповіла про подію, що трапилась вперше з початку війни: "А відчуття таке, наче вчора" Катерина Кухар із "Танців із зірками" розповіла про важкий виклик, який кинула їй війна: "Час складних рішень"
Показати ще

Захисник "Рапідс" Остон трасті був першим, хто був вилучений за другу жовту картку після жорсткого підкату на першій хвилині доданого часу, але це був тільки початок божевілля.

Коли "Рапідс" наполягав на пізньому рахунку, зірка "Канзасу" Даніель Саллой цинічно заблокував швидкий штрафний, заробивши сильний поштовх у спину від захисника "Рапідс" Лукаса Естевеса, який був негайно вилучений.

Хоча червона картка мало сприяла ослабленню напруженості, оскільки товариші по команді з обох сторін приєдналися до бійки - гравці були помічені штовхаючими і навіть душили один одного в рукопашній.

Наступним пішов захисник "Канзасу" Андреу Фонтас після того, як іспанець у відповідь повалив суперника на підлогу, і до теперішнього часу на полі запанував хаос.

Бійка на полі
Бійка на полі

Рефері врешті-решт заспокоїв ситуацію і зумів відновити дію, але всього через пару хвилин виявив, що вчетверте витягнув червону картку Саллою, який спровокував скандал, за ще більш агресивну поведінку.