Дружина відомого українського журналіста і телеведучого Анатолія Анатоліча, піарниця і багатодітна мама Юла показала, якими були перші дні війни для її сім'ї. Відео вона опублікувала в сторіс на своїй сторінці в соціальній мережі instagram.

Українці вже три місяці героїчно обороняються від російських окупантів, які почали напад рано вранці 24 лютого. У цей день змінилися життя всіх українців, розділивши все на до і після. Українці були змушені тижнями жити в метро або ховатися в підвалах будинків. Винятком не стали і зірки.

Так, дружина Анатолія Анатоліча показала, якими були перші дні війни для її дітей. На відео можна побачити як дружина телеведучого разом з сусідами і дітьми ховається в підвалі від обстрілів. Деякі діти плачуть, інші підтримують їх. Готувати також стало в нагоді в польових умовах, не виходячи з укриття.

Скрін instagram
Скрін instagram

"3 місяці війни. Ніколи не пробачимо. Ось така обстановочка. Капець, чи не так? А ще позавчора ми з подружками безтурботно пили коктейлі", - коментує день 25 лютого дружина телеведучого.

Популярні новини зараз
Головне на ніч, 3 липня: правда про полон від Тайри, спітніле задоволення Нікітіної, ціни на квартири і гарячість Юлії "Зайки" з "Холостяка" Андрій Бєдняков розповів Євгену Кошовому з "Кварталу 95" мерзотну історію з Маріуполя: "Вже обіср*вся" Міністр оборони Олексій Резніков робить це, незважаючи на війну, ведуча Юлія Зорій видала правду: "Не про гроші чи зв'язки" Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще

Раніше портал Знай повідомляв, дружина Євгена Кошового показала розруху, яку залишили після себе окупанти, і заговорила про ненависть: "У саме серце".

Також наш портал інформував, Наталія Холоденко розповіла історію про те, як біженці шарахалися від звуку падаючого стільця закордоном: "Так я зрозуміла, хто з України".

Крім того, ми повідомляли, Маша Єфросиніна намагалася достукатися до Тіни Канделакі і Миколи Баскова: "Для мене почався відлік війни".