Відома українська актриса і зірка серіалу "Кріпосна" Наталія Денисенко розповіла, як змінилися її стосунки з чоловіком після початку війни. Цим вона поділилася на своїй сторінці в соціальній мережі instagram.

Наталія Денисенко зізналася, що до початку російського вторгнення її стосунки з чоловіком були теплими, але нерідко спалахували скандали. Актриса завжди знаходила приводи, щоб дорікнути коханому.

Фото з instagram Наталки Денисенко
Фото з instagram Наталки Денисенко

"Скажу вам відверто, в мирний час я завжди знаходила як і з чим докопатися до чоловіка. Ми всі люди - не ідеальні!
Але, на те ми і перебуваємо в пари, і саме ця людина нам подобається не просто так. Ми всі вчителі і всі учні. І в любові це проявляється краще!",- розповіла вона.

Втім, з початком війни все змінилося. Денисенко зізналася, що коли її чоловік став на захист країни Їхні стосунки стали іншими. Будь-які розбіжності відійшли на другий план, адже в такий час найголовніше - життя.

Популярні новини зараз
ЗСУ атакували військові бази окупантів у Мелітополі, не матимуть чим воювати: "Колаборанти бояться виходити на роботу" Зірка "Жіночого кварталу" Ірина Сопонару показала сестру, яку раніше не афішувала: "Чарівна красуня" Дмитро Танкович з "Дизель шоу" показав справжнє обличчя глави МЗС росії лаврова - сміх не стримати: "Збіг? Не думаю" Марина Боржемська зізналася, чи залишиться назавжди в Ізраїлі з дітьми від колишнього Узєлкова: "Як мало потрібно для щастя"
Показати ще

"Всі побутові дрібниці, недомовленості, особливості характеру стають неважливими. Ніколи за все своє життя я так багато не молилася і не просила нічого, крім життя для коханої людини", - поділилася актриса.

Раніше портал Знай повідомляв, дружина Євгена Кошового показала розруху, яку залишили після себе окупанти, і заговорила про ненависть: "У саме серце".

Також наш портал інформував, Наталія Холоденко розповіла історію про те, як біженці шарахалися від звуку падаючого стільця закордоном: "Так я зрозуміла, хто з України".

Крім того, ми повідомляли, Маша Єфросиніна намагалася достукатися до Тіни Канделакі і Миколи Баскова: "Для мене почався відлік війни".