Відомий гуморист, автор Студії "Квартал 95" Валерій Жидков вирушив до Одеси, де зустрів українського музиканта Колю Сєргу, який несе службу в лавах ЗСУ. Зірки зробили яскравий спільний знімок, яким гуморист поділився на своїй сторінці в соціальній мережі instagram.

Валерій Жидков, як і багато творчих людей, зараз як може підтримує українців і активно їздить по країні, виступаючи для тих, хто постраждав від війни. Цього разу гуморист заглянув до Одеси і випадково зустрів Колю Сєргу, який служить у лавах ЗСУ, а коли є час не випускає з рук гітару, піднімаючи дух українцям своїми піснями.

Валерій Жидков. Фото: скрін youtube
Валерій Жидков. Фото: скрін youtube

Гуморист і музикант перекинулися парою слів, з яких стало зрозуміло, що Коля Сєрга мріє скоріше повернуться до колишнього життя. Для цього вступив до лав ЗСУ, щоб наближати перемогу.

Популярні новини зараз
По 4000 гривень щомісяця: хто з українців отримає додаткову фінансову підтримку ПриватБанк звернувся з важливим попередженням: можна втратити всі гроші Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити
Показати ще

"Зустрів в Одесі солдатика. Служить Україні. Заради чого готовий битися? Все просто: хоче знову вести передачі, жартувати, писати пісні і бринькати на гітарі", - підписав фото Валерій Жидков.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, дружина Євгена Кошового показала розруху, яку залишили після себе окупанти, і заговорила про ненависть: "У саме серце".

Також наш портал інформував, Наталія Холоденко розповіла історію про те, як біженці шарахалися від звуку падаючого стільця закордоном: "Так я зрозуміла, хто з України".

Крім того, наш портал інформував, Андрій Бедняков показав обличчя невинних дітей, які стали героями війни: "незважаючи на біль, вони знаходять сили посміхатися".