Маша Єфросиніна і Оля Полякова порадували своїх шанувальників черговим випуском проєкту "Взрослые девочки", який був присвячений темі батьків.

Відзначимо, що випуск було знято до початку повномасштабної війни, в січні 2022 року і опубліковано на прохання шанувальників.

Маша Єфросиніна поділилася історією про те, як вперше побачила свого батька дуже злим, адже вона, у 2 класі, запропонувала однокласникам зіграти в "Пляшечку" і про це дізналися в навчальному закладі. Батьків дівчини викликали до школи і батько потім влаштував Єфросиніній "вирвані роки".

Маша Єфросиніна, фото: Знай.ua
Маша Єфросиніна, фото: Знай.ua

У свою чергу, Оля Полякова поділилася і своєю ганебною шкільною історією, коли вона принесла до школи презервативи. Тоді майбутній "Королеві ночі" було всього 8 років.

Популярні новини зараз
В українців почнуть тимчасово вилучати тварин: з яких причин і що потрібно знати Скандальний конкурс "Міс Україна-2023" знайшов переможницю - 18-річна студентка поїде до Індії Повстання тварин проти росіян триває: моржиха спробувала потопити човен Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще

"У мене батьки торгували... Тоді нічого не було і мої батьки їздили до Польщі на заробітки. Моя мама привозила те, що у нас не продавали. Сексу,як і г*ндонів в СРСР не було, тому їх потрібно було привезти з Польщі. І цей пак з г*ндонами був захований на шафі, на антресолях... А я страшно любила лазити. Я весь час шарила... І тут я знайшла ящик... І вони були, як у кулеметі ця стрічка. І я побачила цю стрічку, накрутила і подумала, що принесу до школи. Всі їх розтаскали і вся школа почала грати г*ндонами, набирали воду, ф*гачили один одного ними, піпетки для сперми валялися по всій школі",- згадує Оля Полякова.

Оля Полякова. Фото: скрін youtube
Оля Полякова. Фото: скрін youtube

А мама співачки була доктором в тій же школі. Звичайно, керівництво закладу відчитало маму Олі.

"Мене вдома відчитали... Знаєте за що? Не за те, що я принесла в школу г*ндони, а за те, що я їх взяла, а вони були на продаж. І моя графиня недозаробила".

Нагадаємо, що "Королева України": співачка Оля Полякова вразила шанувальників "крилатою" сукнею.

Раніше ми повідомляли, що Оля Полякова розкрила таємниці свого дитинства.