Напарниця Майкла Щура з "Телебачення Торонто" Ярослава Кравченко зізналася, що раніше абсолютно не усвідомлювала всієї відповідальності за простір в якому вона живе. Припускає, що на той час могла мати інші пріоритети, проте, лише зараз вирішила проаналізувати цей факт.

У новому пості на особистій сторінці в соцмережі Інстаграм Ярослава Кравченко пише, що раніше багато подорожувала країнами Європи й мріяла, щоб і в Україні так було. Проте, зізнається, нічого для цього не робила.

"Чому у нас нерівні дороги, непристосовані переходи, поламані лавки? Не тільки тому, що комунальники халтурять, а хулігани ламають. Ми всі думаємо, що хтось щось зробить за нас. Проходимо повз людини, якій погано: "о, п'яний", чи "нема часу", хтось допоможе інший, проходимо повз незаконних забудівель, проходимо запльовані під'їзди - хтось може звернеться в ЖЕК. Ні, не так. Я часто проходила повз. Раніше. А тепер - не хочу.", - пише вона. Ярослава Кравченко

Ярослава Кравченко, instagram.com/shalmaza
Ярослава Кравченко, instagram.com/shalmaza

То ж зараз Ярослава Кравченко прийняла рішення, що вона більше не хоче жити за таких обставин. А оскільки дуже любить свою країну і планує й надалі у ній жити, то передусім бажає знищити ворога та корупцію.

Популярні новини зараз
Більше не "золота" крупа: в Україні стрімко падають ціни на гречку Зірка "Папіка" Дар'я Петрожицька обурила українців кадрами відпочинку за кордоном: "Не час хвалитися" Як швидко зробити обігрівач зі свічки: інструкція, з якою впорається кожен 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

"Я хочу жити в цій країні, хочу знищити ворога і корупцію, хочу, щоб кожен робив свою роботу добре. І тоді ми всі зможемо жити в кращих умовах. Але, починати треба зі своєї небайдужості, хоча б до зламаної лавки у дворі. Особливо, якщо ви зараз у відносній безпеці. Цьом!", - пише вона. Ярослава Кравченко

Нагадаємо, Ярослава Кравченко з "Телебачення Торонто" потрапила в халепу через патріотизм: "Вже 3 рази"

Також ми писали, Ярослава Кравченко з "Телебачення Торонто" попросила 10 грн, а отримала сотні тисяч: "Це якесь шаленство!"

Нагадаємо, Ярослава Кравченко з "Телебачення Торонто" зізналася, що з нею зробила війна: стосується особистого