53-річна Андреа Саншайн розповіла, що допомагає їй залишатися у формі і залишатися молодою в її віці. Модель займається йогою повністю оголеною і не соромиться хизуватися своїм тілом.

Відповідний пост розмістили на порталі «DailyStar»

Андреа Саншайн нещодавно потрапила в заголовки газет, коли продемонструвала своє неймовірне тіло в спеціальному записі.

53-річна жінка не є новим для демонстрації тіла,і це допомогло їй заробити величезну кількість 127 000 підписників на Instagram.

Сенсація з Лондона розповіла, що гола йога — один із секретів підтримки її форми в свої п'ятдесят.

Популярні новини зараз
Київ не витримає потужного землетрусу: новобудови до 7 балів, у старих немає шансів Платити доведеться більше, але не всім: для кого тариф на доставку газу може суттєво зрости Не робіть пюре і не смажте: як смачно і швидко приготувати картоплю, яку ви точно ніколи не куштували Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів
Показати ще

Вона сказала, що ця практика допомагає їй втрачати калорії, але також забезпечує краще самопочуття в її напруженій рутині.

Андреа сказала: "Стрес старить, контроль над диханням сприяє більшому відчуттю розслаблення і душевної рівноваги. Це також зміцнює м'язи тіла".

А щоб вивільнити ендорфіни в своєму тілі, Андреа займається йогою повністю оголеною.

Оголена йога - стародавня практика, яка стає дуже популярною, оскільки експерти стверджують, що вона дає багато психологічних переваг.

Вона додала: "У більшості поз йоги відсутність одягу може допомогти практикуючому дізнатися особливості свого тіла. Я не бачу ніяких табу, без питань. Завдання для латиноамериканців і для Заходу в цілому полягає в тому, щоб навчитися торкатися до себе та інших без сексуального підтексту".

Для неї певні пози зі схрещеними ногами найкраще виконувати без одягу.

"Все нове викликає інтерес, але залишаться тільки ті, хто ідентифікує себе з цим", — закінчила вона.