Надя Дорофєєва - відома українська виконавиця, ексучасниця групи "Время и Стекло", де вона була разом з Позитивом.

І вона, і Олексій Завгородній тепер рухаються власними дорогами. Чоловік навіть відокремився від MOЗGI. Але всіх цікавить не це - а відносини Наді Дорофєєвої, вже з Мішею Кацуріним, а не Володимиром Дантесом. Для всіх це стало шоком, так як співачка мало не відразу після розлучення, а може і до нього... вже була в тісному контакті з Київським ресторатором.

Надя Дорофєєва, фото: Instagram
Надя Дорофєєва, фото: Instagram

А ось Дантес залишився один - або ж ні. Щодня в інтернеті спливають десятки фотографій, опублікованих Володимиром і колишньою дружиною Кацуріна Дашею, на яких можна помітити ознаки того, що вони проводять час разом.

Ось і зараз в TikTok з'явилося відео, як вони відпочивають удвох, сидячи в тіні, в кріслах. І поруч зовсім нікого. Музикант навіть від футболки відмовився, будучи перед нею в напівголому відео.

Популярні новини зараз
Колишня Позитива з "Время и Стекло" показала, як доводиться спати на тротуарах: "Люблю життя" Олексій Арестович назвав варіанти, хто стоїть за першими вибухами в Криму: у кожному з них путінський режим заляканий і слабшає Знову на тi ж граблі? Міноборони Грузії могли укласти чергову угоду з Кремлем і здати своїх людей Трагедія сестри зрадниці Наташі Корольової, яка показала, як не продатись Москві
Показати ще

Володимир Дантес і Кацуріна, скріншот: TikTok
Володимир Дантес і Кацуріна, скріншот: TikTok

Примітно те, що на тлі грає його нова пісня, присвячена всім українським парам, які були змушені розлучитися під час війни.

І одного разу зустріну з потягу.

Та знаєш мила, залишимося без одягу.

@angel_dorofeeva

🥰#recommendations #MakeNightsEpic #дантесикацурина #дантес #кацурина #typ #rek #моятиктоксемья #кацуріна

♬ Тільки ми - Vladimir Dantes

Нагадаємо, Володимир Дантес зворушив ніжною піснею про розставання з коханою: "У найтемніші часи не хочеться бути наодинці"

Як повідомляв "Знай.ua", гурт MOZGI розпався? Позитив відверто розповів про долю чоловічого колективу на чолі з Потапом: "Деградувавши"

Знай.ua писав, Кацурін любив Надю Дорофєєву задовго до війни? У Дантеса не було шансів