Зірка прямо зі сцени розцілувала шанувальницю

Про це стало відомо зі сторіс соціальної мережі instagram Олі Полякової.

Оля Полякова, фото Знай.ua
Оля Полякова, фото Знай.ua

Варто зазначити, що зірка не тільки гарно співає, а є постійною користувачкою соціальних мереж. На своїй сторінці Оля розповідає про своє сімейне життя та творчі досягнення. За її акаунтом стежать 2,7 млн підписників.

Через війну Полякова разом з донечками виїхала до Франції. А нещодавно вона розповіла, що дуже скучили та планує невдовзі повернутися до дому. Проте зараз вона продовжує гастролювати світом з благодійними концертами.

Популярні новини зараз
Росіяни в Криму зазнали найбільших втрат з часів Другої світової війни: їхня боротьба практично закінчена Пропитий сепаратист Олег Царьов більше не зміг приховувати правду від народу: путін "знищив" усіх чоловіків Донбасу Колишня Позитива з "Время и Стекло" показала, як доводиться спати на тротуарах: "Люблю життя" Олександр Еллерт із "Холостячки" замкнувся в телефонній будці з Андрієм Рибаком і зробив йому приємно: "Від душі"
Показати ще

Подія сталася у Празі. Під час концерту до неї підійшла шанувальниця та подарувала квіти. Оля не втрималась, підійшла до краєчка сцени, нахилилась та погладила по голові дівчину, а потім поцілувала.

Глядачі були здивовані такою поведінкою. Потім Оля звернулась в зал:

"Це моя фанатка, одна. Ще один приїхав з Братислави. У мене їх двоє, але ви знаєте, сумлінно їздять на концерти"

Сторіс. Фото: скрин відео
Сторіс. Фото: скрин відео

Крім того, під час концерту Оля назвала бідними глядачів, які сиділи у першому ряду, через те, що під час виступу вона відтоптала їм всі ноги.

Нагадаємо, Оля Полякова попросила у президента Володимира Зеленського здійснити головну мрію: "Найкращий подарунок".

До слова, чоловік Олі Полякової відзначає 58-річчя: але без шикарної вечірки як минулого року.

Раніше ми писали, що дочка Олі Полякової Маша застогнала перед комп'ютером, ледве стримуючись: "Ці раптові..."