Відома українська співачка Джамала, яка останнім часом активно гастролює світом з благодійними концертами заради допомоги рідній Україні, зважилася на одкровення.

У новому пості, опублікованому на її особистій сторінці в соцмережі Інстаграм, Джамала зізнається, що зараз відчуває себе безпомічною і через це дуже злиться.

"Відчуваю себе безпомічною і злюсь. Злюсь через те, що російські терористи закидують ракетами наші міста. Цілять у ТЦ, парки, будинки, а потім кажуть що це все – неправда. Злюсь, бо вони спокійно сплять тоді, коли українських дітей будять вибухи.", - написала вона. Джамала

Пост Джамали, instagram.com/jamalajaaa
Пост Джамали, instagram.com/jamalajaaa

Джамала наводить жахливу статистику за останні дні. Російська армія забрала життя багатьох українців, зокрема й дітей. І після цього всього брехливі й цинічні путінські роти насмілюються заявляти, що це все не вони й взагалі все це неправда.

Популярні новини зараз
Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи "Я воював, су*а, бл*": п'яні харківські чиновники вирішили, що війна вже скінчилася та влаштували раллі містом Ніколи не спіть так, якщо хочете, щоб голова не боліла: найнебезпечніша поза, яка веде до інсульту Катя Репяхова заявила, що не боїться розлучення з Віктором Павліком: "Коли він зустрічав своїх нових дружин..."
Показати ще

"Тільки за останні дні понад 20 людей померли в торговому центру Кременчука, 8 – у житловому будинку Миколаєва, 4 – у дворі Харкова. Зараз читаю про новини з Одещини — багатоповерхівка, 18 загиблих. За що? Чому?", - написала вона. Джамала

Нагадаємо, Джамала показала, що з Херсоном зробив "русский мир": "Суцільний страх та біль"

Також ми писали, щурик Нюша став порятунком для маленького хлопчика з Харкова: дитина ледь не загинула двічі під обстрілами росіян

Нагадаємо, російські окупанти вбили 15-річного хлопця, який допомагав евакуйовувати тварин: "Весь світ вдячний йому за Людяність"