Президент України Володимир Зеленський не зрадив мирний народ, залишившись у країні, коли розпочалася повномасштабна війна проти рашистів.

23 червня 2022 року наша країна офіційно набула статусу кандидата на вступ до Європейського Союзу. Тепер перед державою стоїть безліч завдань, які необхідно виконати, щоб стати безпосередньо членами ЄС. Володимир Зеленський тоді записав окреме відео та користувачі навіть знайшли одну цікаву "пасхалку".

Володимир Зеленський, фото: Instagram
Володимир Зеленський, фото: Instagram

"Україна – не місток, не подушка між Заходом та РФ, не буфер між Європою та Азією, не сфера впливу, не сіра зона, не транзитна територія. Не прикордоння між орками та ельфами", - заявляє Володимир Зеленський.

Популярні новини зараз
Володимир Дантес після розлучення з Дорофєєвою вперше показав жінку на своїй кухні Мама Кузьми Скрябіна впевнена, аварія у 2015 не була випадковістю, але довести нічого не може: "Не було на кого показати пальцем" Наталія Кличко вперше порушила мовчанку і пояснила розлучення з мером Києва Дружина зірки "Чорне кохання" Бурака Озчівіта Фахріє Евджен пішла з дому після його візиту до путіна: "Дайте нам спокій"
Показати ще

Ніхто нічого такого не помітив у цій фразі, але справжні фанати президента та "Кварталу 95" відразу ж згадали, що щось таке було і в серіалі "Слуга народу", причому... дослівно, але російською мовою.

"Не прикордоння між орками та ельфами. Ми нормальна, сильна, красива та багата країна", - говорив ще тоді персонаж Василь Голобородько, якого грав Зеленський.

@andreylisnevsky

♬ оригінальний звук - Андрей Лисневский

Нагадаємо, син Володимира Зеленського хоче до армії, але не може - вік не дозволяє: "Він усім каже"

Як повідомляв "Знай.uа", американки збудилися від Зеленського, побачивши його "базуки" з голим торсом: "Є все, чого немає у путіна"

Знай.uа писав, Зеленському вже ревнувати? Лідер Туреччини Ердоган "підкотив" до Бориса Джонсона на саміті НАТО