Розлучення Володимира Дантес і Наді Дорофєєвої через 10 років відносин вразило багатьох українців і хоча б трохи, але відволікало їх від війни, яку почала росія.

Володимир Данес в інтерв'ю "Зоопатрулю" розповів, як почував себе тоді і чому він більше не хоче влазити в публічні стосунки.

Володимир Дантес, фото Знай.ua
Володимир Дантес, фото Знай.ua

"Я дуже довго був один і дещо вирішив... Коли почалася війна, я тоді вже був розлучений, просто неофіційно.. Я 10 років був у публічних стосунках, до цього теж був у таких стосунках... Я зрозумів, що мені через тиждень 34 рік і я більше не буду гратись тим, що буду розповідати щось особисте ... Я не буду приховувати, але не буде як раніше ... Скажу так, я тижня 2, у березні або квітні, був зовсім один... Я взяв із цього тугу, біль і зрозумів, що не хочу бути один... Я завжди маю бути біля людей, як ті тварини" , - поставив крапку Дантес.

Зазначимо, що нещодавно Дантес опублікував кадри того, як цілує колишню дружину свого друга Міші Кацуріна - Дашу Кацуріну. До речі, саме до Михайла пішла дружина Дантеса Надя Дорофєєва. Такий собі зірковий сезон "Міняю жінку" вийшов.

Популярні новини зараз
Дональд Трамп попався ФБР та його діти забилися в істериці: "Байден займався проституцією" У севастопольській лікарні вирішили потравити щурів, а добили поранених окупантів Легенда "Танців з зірками" Влад Яма засмутився після "бавовни" у Криму: "Мені чомусь..." Ціни на гречку раптово обвалилися: скільки зараз коштує улюблена крупа українців
Показати ще

Скріншот з Insta Stories, Вова Дантес
Скріншот з Insta Stories, Вова Дантес

Нагадаємо, що Дантес зізнався, як обблював Надю Дорофєєву просто в ліжку: "Роблю це різко".

Раніше ми повідомляли, що Дантес оголився, щоб "образити" утискованих росіян в Ізраїлі: "Від ганьби мітинги не допоможуть".

Також стало відомо, що Михайло Кацурін зацілував красуню прямо на камеру, залишивши Дантеса без його кохання: "Надя знімала? Вже народила?"