Війна, яку розпочала росія на чолі з путіним принесла Україні багато страждать від непоправних втрат. Але також цей складний час обїеднав нас та показав, хто є хто.

Дуже яскраво це видно на прикладі знаменитостей. Світлана Лобода і Ваня Дорн нарешті зробили правильний вібір на користь Батьківщини, а такі люди як Регіна Тодоренко, Таїсія Повалій, Яна Соломко, Джиган, Стас Костюшкін - більше не існуватимуть для свідомих українців.

Такох ж думки дотримується і відомий вусань України Павло Зібров.

Павло Зібров. Фото: скрін youtube
Павло Зібров. Фото: скрін youtube

Павло Зібров зміг зібрати гроші для допомоги Українській армії, чим поділився під час інтерв’ю для СТБ. Він також охоче розповів про своє ставлення до артистів-зрадників, які вихваляють росію, та зізнався, чи виїхав з України через війну.

Популярні новини зараз
Українців закликають зробити запаси води: нова проблема Українські пенсіонери отримають 200 гривень надбавки, але пощастить лише частині: у кого зростуть виплати Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання
Показати ще

"Я зараз у рідному селі Ходосівка під Києвом ― це наше дача, ми живемо тут довгий час. У відносній безпеці, не стріляють, вибухів немає. Але безпека в душі, як в українського народу ― де б ти не був, але все одно хвилюєшся за Україну, за нашу землю", ― відзначив Павло Зібров.

Співак відверто розповів, що виїздив він із України з дружиною Мариною до Іспанії на запрошення свого товариша.Через день-другий їх побачили українські волонтери і звпропонували організовувати концерти та збирати кошти.

"І я включився в концерти, збирали кошти на потреби нашої армії. Потім мені передзвонили організатори і розповіли про фестиваль ― "Союзівк"» (Soyuzivka) в Америці. Ми зібрали за один вечір 30 тисяч доларів, які пішли на допомогу ЗСУ. Навіть розігрувався лот ― селфі з Павлом Зібровим. Стартова ціна ― 400 доларів, і пішли: 500, 600, 700, 800. Така рубка, що ми продали лот за 2000 доларів, а виграла його жіночка-українка, якій 80 років, вона там живе все життя."

Павло Зібров. Фото: скрин відео
Павло Зібров. Фото: скрин відео

Війна показала хто є хто. Таїсія Повалій остаточно вирішила розірвати контакти з українцями, і після початку вторгнення мовчить про агресію рф. Більше того, виступає в росії, а також їздила на фестиваль до Білорусі, де освідчилася білорусам.

"Це було таке знущання, коли на 9 травня вона співала "Рідна мати моя" у кремлівському палаці перед військовими. Це було знущання, Марина плакала, сльози текли, у мене ком стояв у горлі: "Що ж ти робиш, Тая?". Ну, ми уже зрозуміли, що вона відірвана, і вона не є Народною артисткою України, вона є народною артисткою Кремля. І з ним і залишиться. Це ― відірваний ломоть. Все, забули про Повалій. Хай собі співає у Північній Кореї, на Кубі, у Придністров’ї ― там її дорога", ― сказав Павло.

Таїсія Повалій, фото Знай.ua
Таїсія Повалій, фото Знай.ua

Крім того, Зібров зазначив, що його приємно здивував Максим Галкін.

"Із російських мені відкрився Галкін ― тихенько він виїхав, закрив двері, і сказав: "До побачення, расія!". І те, що він відправляє частину гонорарів українським дітям, біженцям ― це великий, душевний жест", ― додав він.

Пугачова та Галкін, фото з вільних джерел
Пугачова та Галкін, фото з вільних джерел

Зіброва також вразили українські виконавці ― Наталія Могилевська, Святослав Вакарчук, Тарас Тополя із гуртом "Антитіла".

Нагадаємо, що Павло Зібров струсив старовиною з Гаріком Корогодським: "Ні слова про алкоголь".

Раніше ми повідомляли, що Павло Зібров обурений, чому Таїсія Повалій дотепер лишається "народною артисткою України".