З самого початку повномашстабної війни в Україні злі мови часто порушували тему того, чи знали друзі Володимира Зеленського про наступ росії.

Хтось хитро посміхався і запевняв усіх, що звичайно ж кварталівці всі знали і напевно заздалегідь підготувалися до цього. Завісу таємниці вирішив відкрити один з акторів студії "Квартал 95" Юрій Ткач в інтерв'ю ЖВЛ.

Юрій Ткач. Фото: instagram.com/yuriy_tkach/
Юрій Ткач. Фото: instagram.com/yuriy_tkach/

"Не було такого, що у нас у "Кварталі" там якась інформація була, або в групах десь, або Зеленський комусь зателефонував" , - сказав Юрій Ткач.

Він уточнив, що про вторгнення здогадувалася дружина Юрія Вікторія. Її брат через свою роботу в одній із важливих структур попередив сестру. Саме тому напередодні Вікторія забрала Юрія з прем’єри фільму і вони поїхали додому.

Популярні новини зараз
За ким будуть "полювати" для мобілізації: полковник ЗСУ визначив пріоритети на червень "Без відома підключаються платні послуги, і знімаються кошти": обурені українці скаржаться на "Київстар" "Містер Сидр" вбив вже три десятки росіян: вони вирішили добитися фестивалем напою "Відкосити тепер не вдасться": з 1 червня запрацюють жорсткі правила мобілізації
Показати ще

Юрій та Вікторія Ткач, фото: Instagram
Юрій та Вікторія Ткач, фото: Instagram

"Мене Віка навіть витягувала, каже: "Давай, пішли". Я кажу: "Що трапилося?". Вона каже, що війна. А в неї брат працює у певних органах, подзвонив, сказав, що так" , - поділився спогадами Юрій .

У ніч із 23 на 24 лютого він також телефонував Євгену Кошевому, щоб обговорити це. Але "лисий з Кварталу" порекомендував Юрію випити і лягти спати.

Євген Кошовий, скріншот з відео
Євген Кошовий, скріншот з відео

Нагадаємо, що Юрій Ткач із "Кварталу 95" показав професійного "мінера" ​​з Макіївки.

Раніше ми повідомляли, що Юрій Ткач стане футболістом, захопивши із собою Степана Казаніна із "Кварталу 95".

Також стало відомо, що зірка "Квартал 95" Юрій Ткач влаштував дітям свято життя, ще й для ЗСУ грошенят "підкинув".