Донька відомої української співачки Олі Полякової потихеньку підкорює власну публіку, активно розвиває блог та розповідає про насичене життя. За Машею в соцмережі Instagram слідкує понад 160 тисяч шанувальників.

Зараз Маша Полякова знаходиться у Лондоні та навчається у престижному музичному університеті BMus. Життя дівчини дуже змінилося, тепер воно живе у гуртожитку, далеко від зіркової мами.

Маша Полякова. Фото: скрін youtube
Маша Полякова. Фото: скрін youtube

Маша розповіла про неприємну історію, коли сталася з нею під час поїздки до Грузії. Точніше сказати, вона не встигла дістатися туди через власну необізнаність.

Їй потрібно було дістатися поїздом до аеропорту, а потім уже літаком долетіти в країну, швидше за все, до своєї мами, бо зараз вона бере участь у грузинському шоу "Танці з зірками".

Популярні новини зараз
Vodafone порадували українців цікавою пропозицією: лише 1 копійка але є умови Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни Любитель молоденьких студенточок Михайло Поплавський вирішив повчити життю українців Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна
Показати ще

Скріншот із Insta Stories, Маша Полякова
Скріншот із Insta Stories, Маша Полякова

Однак, як поділилася Полякова, попри її очікування, потяг скасували через страйк залізничників. Дівчина так сильно розгнівалася, що навіть намагалася змусити їх працювати, але зрештою покрила матюками і розповіла про ситуацію шанувальникам.

"Я така: окей, поверніть мені гроші. А вони: ні, можете квитки перенести на завтра. Ви, їб**ни, бл*ть. А вони: ні, не будемо, нас це не їб*. Я розумію, протести, вся ху*ня, але давайте протестувати по-іншому, лондонці їб*ні", - сказала Полякова.

Раніше ми писали про те, що Маша Полякова опинилася на операційному столі, а Оля мама все скакала на сцені: "Ну, співає матюки"

Як повідомляв Знай.ua, Оля Полякова запалила під Вєрку Сердючку в Грузії, але цього мало: "Якщо не маєте..."