Українська співачка, реперка, фіналістка шостого сезону шоу "X-Фактор", яку не допустили до участі в Євробаченні через поїздку в уже окупований Крим Аліна Паш любить ділитися своїм життям зі своїми підписниками, яких у Аліни вже більше 90 тисяч.

Аліна Паш. Фото Instagram
Аліна Паш. Фото Instagram

Нещодавно у суспільстві стало актуальним обговорення ідеї створення окремих купе для жінок у потягах “Укрзалізниці” яке розпочалося з допису користувачки Twitter яка емоційно висловилася щодо перебування в одному купе з трьома чоловіками. Думки українців з цього питання розділились.

Аліна Паш. Фото Instagram
Аліна Паш. Фото Instagram

Співачка Аліна Паш не могла оминути цю тему через прикрий досвід у студентські роки.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень Росія може завдати потужного удару по Україні 20 листопада: посольство США застерегло всіх "Ощадбанк" блокує пенсійні картки: хто може втратити останні копійки Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Показати ще

Аліна зазнала домагань у віці 19 років, коли їхала додому в купе поїзда з Києва до Закарпаття.

Її сусідами тоді були "три чоловіка напідпитку".

"Гуляти вони продовжували й пізно вночі, обговорюючи неприємні речі. Фільтру не було: казали різне, не зважаючи на мою присутність", - написала Аліна.

Співачка намагалась ввічливо попросити їх вести себе тихіше, та чоловіки відповіли їй агресією та почали чіплятися в закритому купе.

"На галас прийшла провідниця й коли два приятелі нарешті переконали чоловіка в тому, що варто закрити двері - провідниця так само зіткнулась з домаганнями", - зазначила співачка.

Аліна Паш. Фото Instagram
Аліна Паш. Фото Instagram

Провідниця врятувала артистку і решту дороги Аліна провела в її купе.

"Страшно подумати нині про інші варіанти розвитку подій і скільки разів та жінка зіштовхувалася з такими ситуаціями", - зазначила Паш.

На хвилі актуальності цього питання на урядовому сайті з'явилась петиція від 15 травня в якій українці пропонують створити окремі вагони для жінок і чоловіків у потягах Укрзалізниці, які прямують маршрутом довше за 6 годин. Петиція набрала вже більше 10 000 підписів.