Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які під час походу до магазину чи ринку уважно спостерігають за цінами на головні продукти харчування, є дуже важливі новини. Справа в тому, що великі українські мережі супермаркетів оновили ціни на болгарський перець, помідори та огірки.

Варто одразу зазначити, що у перші дні серпня почали активно знижуватись ціни на огірки. Це дуже тема, адже українці починають активно готуватися до сезону консервації.

Про це стало відомо завдяки оперативній інформації від аналітиків економічного порталу Minfin.

Овочі в супермаркеті, скріншот: YouTube
Овочі в супермаркеті, скріншот: YouTube

Вартість огірків

Згідно з відкритою інформацією, станом на 3 серпня, якщо порівнювати з цінами минулого місяця, то огірки помітно подешевшали – з 37,66 грн/кг до 19,99 грн/кг. Зокрема середній цінник на гладкі огірки встановлено на рівні 34,90 грн/кг, колючі – 33,90 грн/кг, тепличні – 23,90 грн/кг.

Популярні новини зараз
Українцям обіцяють глобальні пенсійні зміни: буде розміром 60% від зарплати Стосується всіх клієнтів: "Нафтогаз" попередив про важливе нововведення Потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати Як уберегти новий холодильник від постійних відключень світла: запам'ятай ці правила
Показати ще

Ціни на огірки, скріншот: Minfin
Ціни на огірки, скріншот: Minfin

Вартість помідорів

Рожеві опустилися у ціні з 74,40 грн/кг до 56,63 грн/кг. А ось кілограм помідорів вершків подешевшав майже на 22 гривні, до 58,88 грн/кг.

Ціни на помідори, скріншот: Minfin
Ціни на помідори, скріншот: Minfin

Вартість болгарського перцю

Тим часом середня вартість болгарського перцю знизилася з 146,04 грн/кг до 141,30 грн/кг. Цінник на нього стартує від 128,90 грн/кг (Варус) та досягає 156,00 грн/кг (Ашан).

Ціни на перець болгарський, скріншот: Minfin
Ціни на перець болгарський, скріншот: Minfin

Нагадаємо, ринок до відвалу забитий кавунами і ціни падають: скільки українці заплатять за баштанні у серпні.

Раніше повідомлялося, поки за вікном спека українські супермаркети поставили "мінус" на помідори та огірки.

Також, стіл українців збідніє на ключовий продукт: у супермаркетах злетіли ціни на хліб, що буде далі.