Українська співачка Наталія Могилевська влаштувала незабутнє святкування своєї молодшої доньки Софії, яка відзначила свій 4-й день народження.

День розпочався з особливого сніданку, який включав дитячі солодощі та піцу, чого зазвичай не зустрічається у їхньому раціоні. Цей жест став першим кроком до створення атмосфери свята та радості, що охопила весь будинок.

Солодощі, скріншот з instagram
Солодощі, скріншот з instagram

Подарунок, що викликав особливі емоції у маленької іменинниці, став її першим у житті велосипедом. Наталя розповіла, що дочка вже давно мріяла про цей подарунок, і тепер цей момент став знаковим для обох.

Додатково Наталя порадувала дочку величезним плюшевим ведмедем, який став ще однією приємною несподіванкою та, безперечно, новим другом у її дитячій кімнаті.

Популярні новини зараз
Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів "Міста і села будуть побудовані наново": старець назвав час, коли Україна повернеться до миру Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс
Показати ще

Ведмідь,веловипед, скріншот з instagram
Ведмідь,веловипед, скріншот з instagram

Зірка вирішила не публікувати фото особи Софії, зберігаючи конфіденційність своєї сім'ї, але поділилася деталями святкування та своїми почуттями із шанувальниками.

У соціальних мережах шанувальники та друзі активно вітали Софію, висловлюючи щирі побажання щастя, здоров'я та безліч яскравих днів у її житті. Деякі українці засудили Наталю за те, що вона до дочки російською мовою, звертається та ставить їй недоречні запитання:

Наталя наголосила, що такі моменти наповнюють її життя особливим змістом і роблять щодня неповторним. Вона висловила подяку за можливість бути поряд зі своєю дочкою в такі моменти та бачити її щасливими очима.

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що Володимир Дантес відмовився від штанів заради 50 тисяч гривень: все чесно – труси видно

Вам буде цікаво дізнатися "Далі в бій...": лідера "ТНМК" Фагота скосила підступна хвороба, співак не планує здаватися