У соцмережах завжди буває спекотно, але іноді хтось перегинає ціпок. Цього разу в Instagram з'явилося відео, де дівчина з Дніпра обурливо наїхала на українців. Вона назвала нас "смердючими" та "жебраками", а потім ще й видала перл, ніби чекає, що по всіх містах прилетять ракети.

На записі дівчина з міста Дніпро скаржиться на своїх співвітчизників, ображаючи їх різними словами і не найсприятливішим чином:

  • "Під***си ви кінчені, вам від росії ще так прилетить, такої пи**и дадуть, що ви ще очухаєтеся."
  • "Я полечу в Дубаї, питиму кокос, ходитиму по магазинах і чудово почуватимуся, а ви сидітимете у війні і ховатиметеся в підвалі."

Ім'я дівчини – Алса Алейнікова, вона чемпіонка України з академічного веслування. Минулого її знали як патріотку, яка збирала кошти на підтримку українських військових. Матеріали про неї публікувалися в різних спортивних виданнях, а вона сама була відома як співачка та модель.

Популярні новини зараз
Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Однак зараз її слова потрапили не в той степ, і український народ не залишився у боргу: обурення спалахнуло скрізь.

Варто зазначити, що її мати – депутат Дніпропетровської обласної ради Діна Міфтахутдінова, яка також є президентом Федерації академічного веслування Дніпропетровської області.

Нагадаємо, з кандального блогера Олександра Слобоженка підозрюють у злочині: на маму машини, на стареньку – квартири

Раніше ми писали про те, що у українська блогерка поспілкувалася з кумою з Бердянська і потрапила під російське ІПСО: "Можливостей стало більше..."