Всесвітньо відомий американський актор, зірка серіалу "Надприродне" Михайло Коллінз знову приїхав до України. Мишко приїхав до української столиці потягом і поділився фото з вокзалу. Актор зізнався у коханні до нашої країни.

Про це стало відомо завдяки публікаціям Миші у мережі Instagram.

Міша Коллінз, фото: Instagram
Міша Коллінз, фото: Instagram

"Доброго ранку, Україно. Сонце щойно зійшло, а я вже прибув до Києва. Я знайомитимусь з регіонами і говоритиму про розмінування. А ще я хочу сказати, що я люблю тебе, Україно, і дуже дякую за те, що ми мене прийняла. Для мене велика честь повертатись сюди", - написав актор.

Також Михайло побував у центрі Києва, на Михайлівській площі, де знаходиться згоріла російська військова техніка.

Популярні новини зараз
Українці вимагають знизити тариф за електроенергію: людям навіть їсти не приготувати У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом З початку навчального року в українських школах вводять обмеження: що зміниться для першоклассників Пенсіонерам пообіцяли спеціальні надбавки: виживати стане простіше, але не всім
Показати ще

Міша Коллінз, фото: Instagram
Міша Коллінз, фото: Instagram

"Я повернувся до Києва", - коротко підписав він фотографію.

Актор поділився, що має честь знову побувати у нашій країні та засвідчити свою підтримку. Цього разу він, як посол платформи UNITED24, привертає увагу світової спільноти до проблеми розмінування.

Міша Коллінз, фото: Instagram
Міша Коллінз, фото: Instagram

"Для мене велика честь стояти поруч з українським президентом і народом, але нам потрібно, щоб ви теж стояли поруч із нами. Люди вдома запитують мене: «Що я можу зробити?». Це те, що ми всі можемо зробити. Будь ласка, допоможіть нам очистити цивільні райони України від мін, щоб запобігти тисячам безглуздих смертей. Це розмінування врятує життя тисяч невинних українців. Кожен долар піде на ці цілі без адміністративних витрат. Це те, що ви можете зробити, щоб допомогти українським сім'ям. Будь ласка, зробіть посильний внесок", - написав Міша і закликав донатити на розмінування.

Під час першого приїзду Михайло Коллінз зустрівся із президентом Володимиром Зеленським, відвідав Ірпінь та Чернігівщину.

Нагадаємо, Михайло Коллінз використав надприродний підхід у Minecraft, щоб підтримати Україну.

Раніше повідомлялося, зірка "Надприродного" Михайло Коллінз відкрив благодійний збір для розмінування України.

Також, архів "Надприродного": як виглядали ангели та демони в юності.