Восени 2023 року, а саме 28 жовтня стало відомо про трагічну загибель міжнародного улюбленця, Чендлера із серіалу "Друзі", актора Метью Перрі. Йому було лише 54 роки.

Це сталося після виходу його трагічної автобіографічної книги та напередодні туру нею. Незадовго до смерті, на думку шанувальників, Метью подавав знаки. А в результаті – він потонув у своєму басейні. Але зараз стали відомі додаткові еподробиці його загибелі. Поліція на роздоріжжі.

Метью Перрі, фото із соцмереж
Метью Перрі, фото із соцмереж

Поліція Лос-Анджелеса за сприяння Управління боротьби з наркотиками та Поштової служби США проводить розслідування через смерть актора Меттью Перрі. Першим про розслідування 21 травня повідомив таблоїд TMZ, поліція підтвердила інформацію The Los Angeles Times.

У поліції розповіли, що слідчі намагаються з'ясувати, як Перрі отримав кетамін, через вплив якого, на думку судмедекспертів, він помер. Джерела TMZ у правоохоронних органах повідомили, що розслідування триває вже кілька місяців, але на якій воно стадії неясно.

Популярні новини зараз
У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом "Газмережі" закликали по-новому платити за доставку газу: що потрібно знати споживачам При споживанні до 100 кВт/год – тариф нижчий? У YASNO пояснили важливий нюанс Кияни відповіли, кого хочуть бачити новим мером міста: результати опитування
Показати ще

Метью Перрі, кадр з інтерв'ю
Метью Перрі, кадр з інтерв'ю

Джерела видання стверджують, що слідчі переговорили з деякими людьми в Голлівуді, які вживають заборонені речовини, щоб знайти тих, хто передав Перрі кетамін, доступний лише за рецептом. Поки що нікого не заарештували.

У звіті судмедекспертів говорилося, що Перрі проходив терапію кетаміном від депресії та тривоги, але востаннє прийняв його за півтора тижні до смерті. Експерти дійшли висновку, що кетамін, виявлений в організмі Перрі після смерті, не міг бути отриманий в результаті терапії, оскільки речовина знаходиться в організмі три-чотири години.

Метью Перрі, фото із соцмереж
Метью Перрі, фото із соцмереж

Нагадаємо, що лікарі назвали причину смерті Метью Перрі із серіалу "Друзі": таки колов кетамін, хоча Еністон і протестувала.

Раніше ми повідомляли про заповіт зірки "Друзів" Меттью Перрі: актор "попрощався" з грошима ще 15 років тому.