Українська співачка, реперша, фіналістка шостого сезону шоу "X-Фактор", яку не допустили до участі у Євробаченні через поїздку до вже окупованого Криму Аліна Паш любить ділитися своїм життям зі своїми передплатниками.

У суспільстві стало актуальним обговорення ідеї створення окремих купе для жінок у поїздах "Укрзалізниці", яке розпочалося з повідомлення користувачки Twitter, яка емоційно висловилася про перебування в одному купе із трьома чоловіками. Думки українців із цього питання розділилися. Співачка Аліна Паш не могла обійти цю тему через прикрий досвід у студентські роки.

Аліна Паш, фото: Instagram
Аліна Паш, фото: Instagram

Аліна зазнала домагань у віці 19 років, коли їхала додому в купе поїзда з Києва до Закарпаття.

Її сусідами тоді були "три напідпитку чоловіки".

Популярні новини зараз
Українцям будуть по-новому вручати повістки: все зміниться з 16 липня Смартфони йдуть у минуле: молодь масово повертається до кнопочних телефонів Такого в Україні ще не було: долар "підскочив" до максимальної позначки Краще на якийсь час переїхати: п'ять областей відключатимуть частіше за інших - список
Показати ще

"Гуляти вони продовжували і пізно вночі, обговорюючи неприємні речі. Фільтру не було: говорили різне, незважаючи на мою присутність", - написала Аліна.

Співачка намагалася ввічливо попросити їх поводитися тихіше, але чоловіки відповіли їй агресією та почали чіплятися у закритому купе.

"На шум прийшла провідниця і коли двоє приятелів нарешті переконали чоловіка в тому, що варто зачинити двері - провідниця так само зіткнулася з домаганнями", - зазначила співачка.

Аліна Паш. Фото Instagram
Аліна Паш. Фото Instagram

Провідниця врятувала артистку та решту дороги Аліна провела в її купе.

"Страшно подумати зараз про інші варіанти розвитку подій і скільки разів жінка стикалася із такими ситуаціями", - зазначила Паш.

Аліна Паш. Фото Instagram
Аліна Паш. Фото Instagram

Нагадаємо, що Аліна Паш показала себе справжню: "Ми влаштовуємо біля вогню...".

Раніше ми повідомляли , що співачка Аліна Паш оголила груди перед українцями "заради грошей": "Спереду сексі, давай ще корму зацінимо" .